Banner alanı

Yemeksepeti Method Fre

• Konbuyu başlatan terides
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 486
  • Görüntüleme : 40K

ahmetbaba45

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
valla kuponlu şuan yok varsa tanımlı alayım 10 15 tane

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ekran görüntüsü 2022-11-14 225009.png

Milleti Kandırmayın az önce kuponla sipariş verdim daha kartlardada sorun yok

dominictorett0

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

YSKİNG

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ulan adam millet ucuza karnını doyursun diye taktik paylaşıyor sen gidip yine 10 15tlye aynı taktikle millete satış yapıyorsun yazık günah sonra niye fi

Ekli dosyayı görüntüle 2025

tanımlı kuponlar henüz aktif değil ve böyle yayılırsa ona da sınır getirirler zaten. sana ys özel kupon vermiş kendi hesabına

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
tanımlı kuponlar henüz aktif değil ve böyle yayılırsa ona da sınır getirirler zaten. sana ys özel kupon vermiş kendi hesabına
doğru diyon 15 30 tlye hesap alsın insanlar sitede 2 kurus maliyetle satanlar ceplerini parayla doldursun method uzun süre gitsin falan bu daha iyi değil mi

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
çok şey fark eder birader bu herkese gelmiyor sana şimdi bunun neden olduğunu mu anlatayım bu saatten sonra
dostum 10 tane suanda var elimde bu sekilde hesap istesem daha fazla da yaparım bu haftalık kendime yetecek kadar yaptım 50 tl lik kupon gelmiyor dedin attım işte daha ne istiyorsun

21osman

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ekli dosyayı görüntüle 2025

Canım kardeşim milleti niye kandırmaya çalışıyorsun yemeksepetinin kampanyası bu 2 adet 50 tl üstü sipariş verince bir tane ys hediye ediyor sende öyle sipariş vermişsin ys hediye vermiş hadi başka kapıya aslanım yardımcı oluyorsan en azından doğru dürüst yardımcı ol.

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Canım kardeşim milleti niye kandırmaya çalışıyorsun yemeksepetinin kampanyası bu 2 adet 50 tl üstü sipariş verince bir tane ys hediye ediyor sende öyle sipariş vermişsin ys hediye vermiş hadi başka kapıya aslanım yardımcı oluyorsan en azından doğru dürüst yardımcı ol.
hesapta numara kayıtlı değil ne anlatıyorsun yav hoşunuza gitmeyen birşey oldumu nasıl baltalıyorsunuz

dawnsoldier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
dostum 10 tane suanda var elimde bu sekilde hesap istesem daha fazla da yaparım bu haftalık kendime yetecek kadar yaptım 50 tl lik kupon gelmiyor dedin attım işte daha ne istiyorsun
Lan attığın hesap onaylı hesap yalan konuşma artık yeter herkes öğrendi senin ne mal olduğunu senin çekememezliğin burda satıcıların para kazanması milleti düşündüğün falan yok. Satıcıları savunmuyorum ama onlar emek veriyorlar o sistemleri kurup insanlarla ilgilenmek bu da hizmetin bir parçası başkası 10 lira fiyat biçeri diğeri 20 sen buna karışamazsın işine gelmiyorsa alma bu kadar basit burada methodu paylaşarak iyi bir şey yaptığını sanıyorsun ama en büyük kötülüğü sen yaptın burada öğrenci olup yemek yiyen arkadaşlar var sayende artık daha yüksek fiyattan hesap alacaklar veled seni.

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Lan attığın hesap onaylı hesap yalan konuşma artık yeter herkes öğrendi senin ne mal olduğunu senin çekememezliğin burda satıcıların para kazanması milleti düşündüğün falan yok. Satıcıları savunmuyorum ama onlar emek veriyorlar o sistemleri kurup insanlarla ilgilenmek bu da hizmetin bir parçası başkası 10 lira fiyat biçeri diğeri 20 sen buna karışamazsın işine gelmiyorsa alma bu kadar basit burada methodu paylaşarak iyi bir şey yaptığını sanıyorsun ama en büyük kötülüğü sen yaptın burada öğrenci olup yemek yiyen arkadaşlar var sayende artık daha yüksek fiyattan hesap alacaklar veled seni.
hesapta onay yok bu hesap satanlar bu kadar öğrencileri gram düsünmüyor paralarına bakıyolar sadece 2 3 tl lik maliyeti olan şeyi 18 tlden satıyolar adam gibi 2 3 tl kar koyup satsalar paylaşmazdım methodu

dawnsoldier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hesapta onay yok bu hesap satanlar bu kadar öğrencileri gram düsünmüyor paralarına bakıyolar sadece 2 3 tl lik maliyeti olan şeyi 18 tlden satıyolar adam gibi 2 3 tl kar koyup satsalar paylaşmazdım methodu
Maliyetlerden haberin yok boş boş konuşma 2-3 liraya sakız alınmıyor sen neyin kafasını yaşıyorsun paylaştın da noldu iyi bir şey mi yaptığını sanıyorsun bak hala yazıyor git sütünü iç yat yüzsüz herif

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Maliyetlerden haberin yok boş boş konuşma 2-3 liraya sakız alınmıyor sen neyin kafasını yaşıyorsun paylaştın da noldu iyi bir şey mi yaptığını sanıyorsun bak hala yazıyor git sütünü iç yat yüzsüz herif
su method ile numara gideri yok olsa olsa yıllık 200 300 site gideri olur ee say hadi gider bu kadar karlı iş olmasa her gün yeni satıcılar çıkmaz

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
günde 2 hesap alıyordum önceden çift kuponlu tanesi 30 tl 3 günde maliyeti 90 tl 3 gündür su methodla sipariş geçiyorum hesaplara giden maliyet 0