Banner alanı

Yemeksepeti Method Fre

• Konbuyu başlatan terides
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 486
  • Görüntüleme : 40K

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bekleyin tanımlı kupon için site kuruyorum 2 tl gibi cüzi bi rakama satışa koyucam 4 5 tl ye satıyolar suan sanırım tanımlı kuponu olan hesabı bile

Samioka

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bekleyin tanımlı kupon için site kuruyorum 2 tl gibi cüzi bi rakama satışa koyucam 4 5 tl ye satıyolar suan sanırım tanımlı kuponu olan hesabı bile
Su an var mı ki hocam tanımlı kupon 4-5 liraya satanlar bile yok diyordu

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
var da fazla yok stok ayarlıyorum 3 5 güne açarım sanırım

dawnsoldier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu arkadaş kendi robinhood sanıyor methodu patlattı geri zekalı onaysız hesaplara tanımlı kupon gelmiyor arıtık farkettiyseniz satıcıların hiçbirinde kuponlu hesap kalmadı sadece enfes50 aktif şuan. Kendisinde de hesap yok kolpa sıkıyor. Aferin geri zekalı şimdi 20 liraya git hesap al.

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu arkadaş kendi robinhood sanıyor methodu patlattı geri zekalı onaysız hesaplara tanımlı kupon gelmiyor arıtık farkettiyseniz satıcıların hiçbirinde kuponlu hesap kalmadı sadece enfes50 aktif şuan. Kendisinde de hesap yok kolpa sıkıyor. Aferin geri zekalı şimdi 20 liraya git hesap al.
Suan elimde hesap mı yok .d hoşunuza gitmiyor değil mi 18 tl den hesap satamamak gel özele kanıt atayım varmıymsı yokmuymus hesap gör

dominictorett0

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
az önce verdim dedin bi tane hesap verirmisin örnek atarmısın şuraya kupon varmı bi görelim merak içindeyiz reis

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Suan elimde hesap mı yok .d hoşunuza gitmiyor değil mi 18 tl den hesap satamamak gel özele kanıt atayım varmıymsı yokmuymus hesap gör sitelerde satıyor bu arada sadece eatwet 200 300 mü ne hesap sattı bügün tek kuponlu

dawnsoldier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Suan elimde hesap mı yok .d hoşunuza gitmiyor değil mi 18 tl den hesap satamamak gel özele kanıt atayım varmıymsı yokmuymus hesap gör
Ben satıcı değilim at kanıt da görelim hadi adamsan, öğeyi denetle yaparsın şimdi sen veled seni.

dawnsoldier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kupon falan yok arkadaşlar sakın para atmayın ağzınız yanmasın şuan sadece enfes50 aktif.

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
çoluk çocukla uğrasıyoruz yeminle az önce 50 tl lik kuponla sipariş geçtim diyorum illa kanıtmı atmak gerekiyor gerçi onada inanmazsınız da atayım ben yine burda yalan dolanla para çıkmaz size

dawnsoldier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
çoluk çocukla uğrasıyoruz yeminle az önce 50 tl lik kuponla sipariş geçtim diyorum illa kanıtmı atmak gerekiyor gerçi onada inanmazsınız da atayım ben yine burda yalan dolanla para çıkmaz size
Hala yalan konuşuyorsun boş laf yapma at kanıtın varsa şöyle atarım böyle yaparım diyordun veled seni bekliyorum hadi

finrod

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yanık kokusu burnuma kadar geldi. Hesap satan çakalların bir tarafı tutuştu.