Banner alanı

Sıcak Fırsatlar

sıcak fırsatlar
Sıcak Fırsatlar , indirimli fiyatlar ve en uygun teklifler için bu bölümü takip ediniz. Bu kategoride Donanımhaber ve webmaster platformu r10 gibi diğer platformların aksine sizlere çöp indirim haberlerinden bahsetmek yerine gerçek indirimleri haber vereceğiz. Sürekli olarak güncel kampanyalar ve en yeni indirimler bu kategori de olacaktır. Eğer kendi siteleriniz varsa kendinizin de yaptığı sıcak fırsatlar burada paylaşılabilir. Günümüz çağı internet ve teknoloji çağı… Hiç şüphesiz hemen hepimizin hayatına dair birçok şey doğrudan ya da dolaylı olarak dijital platformlara taşındı. Eğitim, sağlık, radyo, televizyon derken internet çağı ile beraber gündelik hayatımızda önemli yer kaplayan birçok şey dijitalleşti ancak bu sayılan gereksinim ve aktivitelerin yanı sıra günümüz internet çağı ile dijitalleşen hayatımızın mihenk taşı niteliğinde bir aktivite var ki bunun adı hiç şüphesiz ki alışveriş… E-ticaret kültürü ile birlikte günümüz dünyasında dijitalleşmeden sonuna kadar nasibini alan alışveriş sektörü bu dijitalleşmenin doğal bir sonucu olarak bizlerin hayatına yeni terimler ve avantajlar katıyor. Bu avantaj niteliğindeki alışveriş terimlerinin en popüleri ve en güzeli hiç şüphesiz ki sıcak fırsatlar

Sıcak Fırsatlar App Uygulaması

Alışveriş siteleri takip edenlerin en çok aradıkları bölümlerin başında gelir sıcak fırsatlar. Gelişen teknoloji ile insanlar sadece cep telefonlarından bir iki tuşa basarak en ucuzu bulmak istiyorlar. Binlerce alışveriş sitesi ve mağaza arasından en uygun fiyatlı olan aynı ürünü bulup onun siparişini geçiyorlar. Bunu hatta arama yapmadan direk uygulama üzerinden haber vererek de yapabilenler var. Sıcak fırsatlar uygulaması ile telefonunuza indirdiğiniz bir app sizin yerine takip edip size bildirim verebiliyor.

Bedava İnternet İçin Sıcak Fırsatlar

Günümüzde bir video bile izlesek çok yüksek veri harcayabiliyor. Yüksek Gb’lı internet paketlerini ucuza alma yöntemleri veya bedava internet fırsatları aramanıza gerek kalmadan direk bulabileceksiniz. En sıcak operatör paketleri, operatörler fark etmeksizin Vodafone, Turkcell, Turk Telekom en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmuş olacaktır. Son zamanlarda operatörlerin uygulamaları üzerinden yaptıkları salla kazan vs benzeri kampanyalar ile haftalık bedava internet kazanma şansınız olabiliyor. Her haftada sadece bir defa kullanabileceğiniz bu çark çevirme benzeri işlem ile bir çok internet paketi kazanabiliyorsunuz. Dakika ve sms paketlerinin yanı sıra gözlemlediğim kadarı ile genelde haftalık 1 gb internet paketi çıkmakta.

Mağaza İndirimleri

Decathlon, Koton ve Teknosa gibi sürekli indirim yapıp takip etmesi zor olan mağazaların indirim haberleri en güncel şekilde bu kategori de paylaşılıyor olacak. O kadar çok indirim oluyor ki, sadece bu mağazalar için de değil daha birçok mağaza için bu indirimlerden ilk sizin haberiniz olacak. Aynı zamanda bazı Avm’lerin yapmış oldukları çekilişler ve indirimler içinde burayı takip etmelisiniz. Günümüz ekonomik şartlarında alışveriş yapmadan önce sıcak fırsatlar kategorisine bir göz atmanız hem cebinizi hem de zihninizi rahatlatır. Saatlerce arama yapmak yerine hepsi bir yerde.

Sıcak Fırsatlar Nedir?

Dijital dünya ile hayatımıza giren ve dipsiz bir kuyu misali her geçen gün derinlemesine büyüyen e-ticaret sektöründe bu büyümenin sonucu olarak rekabet artıyor ve artan rekabetin doğal bir sonucu olarak satıcılar, müşterileri için daha tercih edilir bir hal almak için adeta bir savaş veriyor. Bizler için oldukça tatlı olan bu ticaret savaşının bir sonucu olarak çıkan bir terim olan sıcak fırsatlar, bir ürünün, yanında verilen ticaret kuponları ya da bonuslarıyla beraber normal piyasa değerine nazaran çok daha uyguna çok daha ucuza satılması anlamına gelen bir terim.

Terimin Adı Neden Sıcak Fırsatlar?

Sıcak fırsatlar isminin nereden geldiği aslında az çok ortada: sıcak fırsatlar adı altında satılan ürünün satış fiyatları ya da kampanyaları müşteriler için kısaca “fırsatlar” olarak adlandırılırken, fırsatların ve kampanyaların çok hızlı yenilenmesi ve değişmesi de müşteriler tarafından “sıcak” olarak adlandırılmış ve ortaya bu terim çıkmış.

Sıcak Fırsatlar Örneği

Yukarıda ne olduğu ve ismen nereden geldiği detaylı bir şekilde anlatılan bu alışveriş harikasına gelin birkaç somut örnek verelim: neredeyse tüm ayakkabıcılarda satılan bir ayakkabı modelinin, bir e-ticaret sitesinde sadece sayılı numaradan kalması veya e-ticaret sitesinin acil nakite ihtiyacı olması gibi nedenlerden ötürü sınırlı sayıda ve sınırlı sürede çok ucuza satılması sıcak fırsatlar olarak adlandırılırken normal fiyatına satılan bir ürünün yanında verilen hediye çekiyle beraber başka bir ürünü yarı fiyatına getirmesi de aynı şekilde adlandırılır. Dh forum bunun için gerçek bir örnektir.
Üst