Banner alanı

Aliexpress Türkiye Deposu Olan Mağazalar Listesi

anlatbakim

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aliexpress Türkiye Deposu Olan Mağazalar Listesi
Aliexpress üzerinde Türkiye gönderim seçeneği bulunan mağazaları listeledim. Çok fazla seçenek olmasa da fiyat karşılaştırarak uygun gelirse bekleme süresini azaltabilirsiniz. Genelde Aras Kargo ile 3-7 iş günü içerisinde teslimat seçeneği var. Sanırım 1 tanesinde Turkey Post ile 7-15 iş günü seçeneği vardı.

Ürün çeşitleri 3d yazıcı, bilgisayar ve telefon kulaklığı, araçlar için multi medya seti, araç kameraları şeklinde. Yazıyı hazırlarken yani şuan bu ürünlerde gönderim var. Ama ileride stok bittiği için seçenekler kaldırılabilir. Yorum kısmında iletirseniz güncelleyebilirim.

Araç içi set alacaklara kesinlikle incelemelerini tavsiye ederim. Vergi korkusu olmadan fiyatları Türkiye ile karşılaştırarak karar verebilirsiniz. Malum Türkiye gönderimli olduğu için fiyatlar normal halinden daha yüksek. Ama kelepir yakalarsanız kaçırmayın.

Kategorileri Aliexpress'in kendi kategori isimlerinden aldım.

Var olanlarla birlikte yeni eklenen kategorilerden bir liste yaparak güncelliyorum. Sadece kategori ve Türkiye gönderim seçeneği olanları listeledim. Listelenen ürünlerde Turkey seçeneği mevcut ama çoğunda stok olmadığı için seçilmiyor. Alakalı olduğunuz kategoride teker teker kontrol etmelisiniz. Yeni eklenen kategorilerde genelde Türkiye'den satıcı hesabı açanlar var. Çok ürün olmasa da yine de seçenek açılmış. Türkiye'den satış mağazası açanlara da başarılar diliyorum. Şuranın ekmeğini bizim aslanlarımız da yesin artık :)

Eğer açılan sayfada Ship From Turkey seçili değilse seçin yoksa bütün ürünler gösterilir. Linki buraya kopyalayınca aynı şablonda kalmadı sanırım. Sorunuz olursa yardımcı olabilirim.

KATEGOLİLERE AYRILMIŞ TÜRKİYE DEPOSU OLAN ÜRÜNLER LİSTESİ

Kategori Bazında Türkiye`den gönderilen ürünler, dilediğiniz kategoriye tıklayıp aradığınız ürünleri araştırabilirsiniz.
Bazı kategorilere tıkladığınızda ürün çıkmayabilir. Bunun sebebi o kategoriye içinde Türkiye deposu bulunan satıcı olmayabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

01halil

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Teşekkürler hocam, ürünlerde vergi vs gibi durumlar olmuyor o halde rahatça istediğimiz ürünleri alabiliriz diyebilir miyiz

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anlatbakim

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Gümrükten geçtiği için vergi durumu söz konusu değil. Fiyatlarda ona göre daha yüksek zaten farkettiysen. Ürünlerin hepsinin Türkiye gönderimi yok. Gönderim yeri seçerken dikkatli olmalısın. Ayrıca mağazayla iletişime geçersen onlar daha detaylı bilgiler verebilir.

ehemli

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
balıkçılık av malzemlerı için magaza var mı tşk

Moderatör tarafında düzenlendi:

nedim77

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
You best store mesaj attım çinden gönderim dedi. Türkiye yok dedi

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
nedim77' Alıntı:
You best store mesaj attım çinden gönderim dedi. Türkiye yok dedi

hepsi kabul etmiyor malesef,hangisi kabul ederse artık ne kadar çok kişi atarsa o kadar çok kişi turkey post kullanır.

anlatbakim

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kategori listesini güncelledim. İnceleyebilirsiniz. Gözüme çarpan bir kaç değişiklik var. Mifa bluetooth speaker gibi ürünler eklenmiş , ürün çeşidi artımış ve Yurt içi kargo ile gönderilen ürünler çıkmış. Detayları ilk yazıda bulabilirsiniz.

hazal.cicek

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
faydalı olmuş teşekkürler gümrük sorunundan sonra bu yönteme başvurucam

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
anlatbakim' Alıntı:
Kategori listesini güncelledim. İnceleyebilirsiniz. Gözüme çarpan bir kaç değişiklik var. Mifa bluetooth speaker gibi ürünler eklenmiş , ürün çeşidi artımış ve Yurt içi kargo ile gönderilen ürünler çıkmış. Detayları ilk yazıda bulabilirsiniz.

eline sağlık hocam :)

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Konu sonsuza dek günceldir.türkiye deposundan gönderilen ürünleri kategorilere göre listelenip,konuya eklenmiştir.

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu konu sayesinde Türkiye deposu olan satıcılardan ürünlerinizi çok kısa sürelerde alabilirsiniz. Ürünleriniz Türkiye içerisinden gönderilecektir. Aliexpress İstanbul'da nerede depoya sahip bilmiyorum duyumlara göre Tuzla bölgesinde olma ihtimali yüksek. Aliexpress iletişim için yerin bir numara var mı bir bilgimiz yok bunun araştırılması lazım bu konuda bir şeyler öğrenirsek buradan bilgi vereceğim.

Son düzenleme: