Banner alanı

Bluedio Kulaklıkları – Aliexpress Türkiye Depo

anlatbakim

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aliexpress Türkiye Gönderimli Bluedio Kulaklıkları

Bluedio Aliexpress’te 1 Milyondan fazla takipçisi olan dünyanın önde gelen ses cihazları üreticisidir. Profesyonel ses ve kablosuz iletişim çözümleri sunuyor.

Kalitesi ve uygun fiyatlı olması yanında Aliexpress’te Türkiye deposu olan nadir satıcılardan. Aliexpress’te bir çok bluedio ürünü bulunuyor. Sipariş rakamları oldukça yüksek ve dikkat ederseniz genelde Türkiye’den sipariş almış. Bunun en büyük sebebi Türkiye’den Aras Kargo ile göndermesi. Gümrük Vergisi olmaması ve Kargo süresinin maksimum 7 gün olması Bluedio Kulaklıklarını cazip kılıyor.

Bakmak istediğiniz ürüne tıklayarak inceleme sayfasına gidebilirsiniz.

faydalanan çok oldu. En çok dikkat çeken ise Bluedio Markası.   ve fiyatları ile cazip bir marka haline geldi.

Bluedio Satış sayfasında Türk Alıcıların Yaptığı Bazı Yorumlar

Fantastik! Süper kulaklıklar. Kafasına mükemmel oturun, ses mükemmel! Cool. mrskvu de 19 tane sipariş verdim 21 numara aldı. Mega hızlı. Kurye eve getirdi. Ben mutluyum!

diğer ünlü markalarla karşılaştırdigimda bu kulakligin daha iyi olduunu saniyordum lakin sesi 70 60 tl lik kulaklıkları andirinca … ama iade etmeyecegim satici gayet guvenilir korkmaniza gerek yok turkiye de subesi oldugu icin vergi de kesmiyor malzeme kalitesi harika fakat muzigi durdurma geri/ileri sarma tusu bazen iceri kaciryor sıkışacak korkuyorum fiyatı da oldukça uygun bana 37 saatte kapımı ulaştı almanızı tavsiye ederim ama üstteki bilgileri okursanız iki kere düşünmenizi de öneririm

ürün 2 gunde elime ulasti hicbir sıkıntı çıkmadı gayet memnunum

2 yıl önce ilk versiyonunu almıştım zamanla ve sık kullanımlan dolayı plastik yerinden kırıldı ? yenileme vakti gelmişti ve bu ürün çok güzel çok teşekkürler

Müzik dinlemek için harika kulaklıklar ama telefon görüşmeleri için korkunç

Bir arkadaşıma aldığım ürün 53 günde bana ulaştı. Gümrükte fiyat belirlemesi yapamadıklarını ilettiler ve belge istediler. İndirimli olarak 25 $ a aldığım belgeyi göndermeme rağmen vergilerle birlikte 65 TL civarı bir para aldılar. Nedenini sorunca da cevap alamadım. Türkiye’den alacak arkadaşlar bu konuya özellikle dikkat etsin. Zaten satıcı da gönderim yöntemini değiştirmiş. 3 dolar fazla verip Türkiye’den gönderimi seçin.

3 günde siparişim elime ulaşdı.daha once bircok markanin kulak ustu kulakligini kullandim asil kullanim kulaklik ses kalitesi tatmin edici ekolayzir programlariyla daha tatmin edici bir ses seviyesine cikiyor ama mikrofonu yok gibi degerlendirin ses kalitesi dusuk seviyede kalmis pedleri guzel ses yatilimi fena degil , ama kulaklik kulagindayken suan kulandigim kulaklikla mukayese edince pek konforlu bir kullanimi yok , kullanim amaciniza gore degerlendirlecek bir kulaklik eger sadece muzik dinlemek istiyosaniz almaya deger ama oyun, konusmada degerlendirmek isterseniz pismanlik yasarsiniz