Banner alanı

UGREEN - TYPE-C ŞARJ ve DATA KABLOSU

• Konbuyu başlatan QquZ
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görüntüleme : 2K

QquZ

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
[font=Tahoma, sans-serif]Bu ürün  androidciler için gelsin  :)
[font=Tahoma, sans-serif] 
[font=Tahoma, sans-serif]USB 3.0 destekli Type-C bağlantı kablosu. ( 1.5m )

[font=Tahoma, sans-serif]4.24 $

[font=Tahoma, sans-serif]Ürün linki[font=Tahoma, sans-serif] ''   [font=Tahoma, sans-serif]''

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif] 

[font=Tahoma, sans-serif]Henüz bağlantısını deneme fırsatım olmadı zira telefonumu başkası kullanıyor.Kabloya bakacak olursak değişik bir yapısı var.Sıradan daire kesim kablolar gibi değilde yaygan ( benim tabirim[font=Tahoma, sans-serif]   :D   ) bir tasarımı var.Uzun ömürlü olacağını düşünüyorum.

[font=Tahoma, sans-serif]3.0 desteklemeside veri aktarımı sırasında çok işime yarayacak.Tak kabloyu at telefonda ne varsa pc ye anında.

[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]Applecılara yazık ya[font=Tahoma, sans-serif]   :angel:  

[font=Tahoma, sans-serif]SON OLARAK GENEL İZLENİMLERİMİ AKTARAYIM
  • [font=Tahoma, sans-serif]Öncelikle daha önce UGREEN marka herhangi bir ürün almamama rağmen ürün liklerine bakınca gerçekten kaliteli olduğunu anladım.Yani ilk bakışta size kalite hissiyatını sunuyor.
[font=Tahoma, sans-serif]Ucuza ürün alıyorum ama kalitesi nasıldır diye endişeniz olmasın gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  • [font=Tahoma, sans-serif]Sipariş süresine gelecek olursam: Her zaman ki gibi kargo takibi beni yanılttı.Zira ürün hala yolda gözüküyor ama ayın 14 ünde verdiğim bu toplu paket 15 günde elime ulaştı.İyi bir süre.
  • [font=Tahoma, sans-serif]Mağazanın paketleme anlayışını sevdim.Gerçi type-c kablosunu poşetle yollamışlar ama onu görmezden geliyorum ::)
[font=Tahoma, sans-serif]Resimleri ve kutuları gördünüz.Hepsi özenli hazırlanmıştı.Tüm ürünler ne olur ne olmaz diye çizilmeye karşı önlem amaçlı olarak plastiğe sarılı yollanmış.Dikkatli bakarsanız sarılı plastiği görebilirsiniz.Benim çok hoşuma gitti.

ishak53

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben de bir Baseus Type - C kablo aldım 2 ayı geçti gelemedi bir türlü :)

Aldığınız fiyatı da yazarsanız sonradan alacak arkadaşlara bir görüş kazandırır.
Onun dışında gayet güzel bir inceleme olmuş.

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Benimkilerde gelse keşke :( sabırsızlıkla bekliyorum :) elinize sağlık güzel inceleme :)

QquZ

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ishak53' Alıntı:
Ben de bir Baseus Type - C kablo aldım 2 ayı geçti gelemedi bir türlü :)

Aldığınız fiyatı da yazarsanız sonradan alacak arkadaşlara bir görüş kazandırır.
Onun dışında gayet güzel bir inceleme olmuş.

İşin aslı hocam indirim kuponuyla aldığım için totalde çok ucuza geldi.

Kupon kullanılmadan önceki sepet fiyatını soruyorsanız 4.24 $