Banner alanı

UGREEN - USB C Tipi Adaptör

  • Konbuyu başlatan QquZ
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K

QquZ

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Kas 2017
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
34 | İstanbul Avrupa
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
[font=Tahoma, sans-serif]Her zaman bu tarz bir ürün almak istemişimdir.UGrenn gibi bir kaliteyide bulunca sepete eklemeden geçemedim.
[font=Tahoma, sans-serif] 
[font=Tahoma, sans-serif]Benim aldığım type-c destekli olanı siz cihazına göre micro-usb olanlardan alabilirsiniz.
[font=Tahoma, sans-serif] 
[font=Tahoma, sans-serif]Ayrıca bu ürününde 3.0 olması çok iyi birşey.Zira usb 2.0 yavaş yavaş unutulmalı bence[font=Tahoma, sans-serif]   :)  
[font=Tahoma, sans-serif] 
[font=Tahoma, sans-serif]Boyutları da çok küçük.Bozuk para konulan cebinize koyun her zaman yanınızda gezsin[font=Tahoma, sans-serif]   :) 

[font=Tahoma, sans-serif]2.99 $


Ürün linki ''   '' 
[font=Tahoma, sans-serif]SON OLARAK GENEL İZLENİMLERİMİ AKTARAYIM
[font=Tahoma, sans-serif] 
  • [font=Tahoma, sans-serif]Öncelikle daha önce UGREEN marka herhangi bir ürün almamama rağmen ürün liklerine bakınca gerçekten kaliteli olduğunu anladım.Yani ilk bakışta size kalite hissiyatını sunuyor.
[font=Tahoma, sans-serif] 
[font=Tahoma, sans-serif]Ucuza ürün alıyorum ama kalitesi nasıldır diye endişeniz olmasın gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
[font=Tahoma, sans-serif] 
  • [font=Tahoma, sans-serif]Sipariş süresine gelecek olursam: Her zaman ki gibi kargo takibi beni yanılttı.Zira ürün hala yolda gözüküyor ama ayın 14 ünde verdiğim bu toplu paket 15 günde elime ulaştı.İyi bir süre.
[font=Tahoma, sans-serif] 
  • [font=Tahoma, sans-serif]Mağazanın paketleme anlayışını sevdim.Gerçi type-c kablosunu poşetle yollamışlar ama onu görmezden geliyorum ::)
[font=Tahoma, sans-serif]Resimleri ve kutuları gördünüz.Hepsi özenli hazırlanmıştı.Tüm ürünler ne olur ne olmaz diye çizilmeye karşı önlem amaçlı olarak plastiğe sarılı yollanmış.Dikkatli bakarsanız sarılı plastiği görebilirsiniz.Benim çok hoşuma gitti.
 

Benzer konular

Üst