Banner alanı

UGREEN - TELEFON ve TABLET TUTUCU

  • Konbuyu başlatan QquZ
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K

QquZ

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Kas 2017
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
34 | İstanbul Avrupa
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
[font=Tahoma, sans-serif]Sıradaki ürünüz bir tutucu.Cep telefonu ve tablet koyabilirsiniz.Ofis ortamında çok işe yarayacağını düşünerek aldım.Zira telefonda bir şey açıp önümdeki klavyeye dayamaktan gına gelmişti.
[font=Tahoma, sans-serif] 
[font=Tahoma, sans-serif]Kutuyu açınca ilk izlenimim '' Bu ne yaaa '' oldu.Resmen gıcır gıcır parlıyor kalite kokuyor ürün   :heart:
[font=Tahoma, sans-serif] 
[font=Tahoma, sans-serif]Ayarlanabilir olması da cabası.Baya kullanışlı bir ürün.Tavsiye ediyorum.

[font=Tahoma, sans-serif]3.96 $

[font=Tahoma, sans-serif] 
[font=Tahoma, sans-serif]Ürün linki ''   ''


[font=Tahoma, sans-serif]


[font=Tahoma, sans-serif][font=Tahoma, sans-serif]SON OLARAK GENEL İZLENİMLERİMİ AKTARAYIM

[font=Tahoma, sans-serif] 
  • [font=Tahoma, sans-serif]Öncelikle daha önce UGREEN marka herhangi bir ürün almamama rağmen ürün liklerine bakınca gerçekten kaliteli olduğunu anladım.Yani ilk bakışta size kalite hissiyatını sunuyor.
[font=Tahoma, sans-serif] 
[font=Tahoma, sans-serif]Ucuza ürün alıyorum ama kalitesi nasıldır diye endişeniz olmasın gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
[font=Tahoma, sans-serif] 
  • [font=Tahoma, sans-serif]Sipariş süresine gelecek olursam: Her zaman ki gibi kargo takibi beni yanılttı.Zira ürün hala yolda gözüküyor ama ayın 14 ünde verdiğim bu toplu paket 15 günde elime ulaştı.İyi bir süre.
[font=Tahoma, sans-serif] 
  • [font=Tahoma, sans-serif]Mağazanın paketleme anlayışını sevdim.Gerçi type-c kablosunu poşetle yollamışlar ama onu görmezden geliyorum ::)
[font=Tahoma, sans-serif]Resimleri ve kutuları gördünüz.Hepsi özenli hazırlanmıştı.Tüm ürünler ne olur ne olmaz diye çizilmeye karşı önlem amaçlı olarak plastiğe sarılı yollanmış.Dikkatli bakarsanız sarılı plastiği görebilirsiniz.Benim çok hoşuma gitti.
 

Benzer konular

Üst