Banner alanı

🍴 EATW.ME | YEMEK 50/40 ÇİFT-TEK KUPONLU HESAPLAR | GARANTİLİ

• Konbuyu başlatan eatw.me
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 74
  • Görüntüleme : 10K

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
eatwmeLogoCrop.png

SİTE ADRESİMİZ:

➡️ ⬅️
Site üzerinden 7/24 zaman fark etmeksizin kayıt olup, hesabınıza bakiye yükleyerek satın alım yapabilirsiniz.
50/40 + 50/40 şeklinde çift veya 50/40 şeklinde tek kuponlu hesaplar mevcuttur.

Hesaplar satışa sunulmadan önce kontrol edilmektedir.
Problem yaşadığınız taktirde Telegram üzerinden yardımcı olunur.
Probleme bağlı olarak iade yapılabilir.

Duyurulardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

>> <<

Telegram Destek Hattı:
>> <<

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
Çift kuponlu hesaplar 18 TL
Tek kuponlu hesaplar 12 TL
piyasada şuan açılışa özel en ucuz biz satıyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

itsemin53

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
İlk alışverişi ben yaptım sanırım:) hayırlı olsun umarım diğerleri gibi açgözlü olmazsınız. Hayırlı ve bol satışlar diliyorum.

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, şuan için hedefimiz dürüst ve olabildiğince müşterilerimiz ile sorun yaşamadan iki tarafında mutlu olduğu ticaretler gerçekleştirmek.
Afiyet olsun :)

LordHesap

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 50%
1   1   0
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, şuan için hedefimiz dürüst ve olabildiğince müşterilerimiz ile sorun yaşamadan iki tarafında mutlu olduğu ticaretler gerçekleştirmek.
Afiyet olsun :)
Dürüstlükten bahsediyorsunuz fakat sitemizi, hatta telegramdan attığımız mesajlara kadar olduğu gibi kopyalamışsınız, sıkı takipçimizsiniz. İsteseydiniz ben size host-domaini teslim eder çekilir giderdim. :D

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
Dürüstlükten bahsediyorsunuz fakat sitemizi, hatta telegramdan attığımız mesajlara kadar olduğu gibi kopyalamışsınız, sıkı takipçimizsiniz. İsteseydiniz ben size host-domaini teslim eder çekilir giderdim. :D
Estağfurullah efendim site tasarımınızın diğer satış yapan sitelere göre çok daha kullanışlı ve hoş olduğunu düşünüyoruz. O yüzden websiteyi inşa ederken işe yarar şeyler eklemek istedik buna dayanarak sitenizdeki eklemelerden olabildiğince değiştirerek yararlanmaya çalıştık. Kötü bir niyetimiz yoktu yanlış anlamayın :) Rahatsız olduysanız düzenleme yapabiliriz.

mirkovik

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1 adet çift kuponlu hesap aldım ENFES40 kodunu kullanırken hata yaşadım o yüzden direkt MERHABA kullandım şuan sistemleri stabil çalışıyor teşekkürler.

x X x

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1 adet çift kuponlu hesap aldım ENFES40 kodunu kullanırken hata yaşadım o yüzden direkt MERHABA kullandım şuan sistemleri stabil çalışıyor teşekkürler.
Çift kupon ücreti ödediğiniz hesapta tek kupon kullanabilmiş olmak sorun değil mi?

mirkovik

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Çift kupon ücreti ödediğiniz hesapta tek kupon kullanabilmiş olmak sorun değil mi?
pek sorun değil hocam açıkcası benden kaynaklı sorun yani yemeksepeti bazı kartları falan kabul etmiyor o yüzden

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
pek sorun değil hocam açıkcası benden kaynaklı sorun yani yemeksepeti bazı kartları falan kabul etmiyor o yüzden
Karttan kaynaklanan problemlerde bir süre sonra yemeksepeti kuponu tekrar kullanılabilir hale getirebiliyor yani o hesapta enfes40 ile tekrar deneyebilirsiniz.
Elimizden geldiğince destek olmaya çalışırız ve bizden kaynaklı oluşan problemlerde iade yapabiliyoruz fakat müşteri kaynaklı problemlerde (aynı veya problemli kart, ip ile işlem yapmak gibi) maalesef iade yapamamaktayız.

Mustafamsıım

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Bu siteden hesap aldım. Bilgisayarım Windows 10 üstü olmadığı için kullanamıyorum. İsteyen var ise yazsın veriyim

can2366

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
2 Hesap aldım, sorunsuz 4 sipariş verdim. Fiyatına göre en iyi satıcı.

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
Telegram kanalımızda çekiliş yapıyoruz katılmak için kanalımıza göz atabilirsiniz.
Telegram kanalımız: