­čŹ┤ EATW.ME | YEMEK 50/40 ├ç─░FT-TEK KUPONLU HESAPLAR | GARANT─░L─░

• Konbuyu ba┼člatan eatw.me
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi
  • Cevaplar : 74
  • G├Âr├╝nt├╝leme : 4K

eatw.me

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Tem 2022
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
8
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puan─▒ - 66.7%
2   1   0
eatwmeLogoCrop.png

S─░TE ADRES─░M─░Z:

Ô×í´ŞĆ ÔČů´ŞĆ
Site ├╝zerinden 7/24 zaman fark etmeksizin kay─▒t olup, hesab─▒n─▒za bakiye y├╝kleyerek sat─▒n al─▒m yapabilirsiniz.
50/40 + 50/40 ┼čeklinde ├žift veya 50/40 ┼čeklinde tek kuponlu hesaplar mevcuttur.

Hesaplar sat─▒┼ča sunulmadan ├Ânce kontrol edilmektedir.
Problem ya┼čad─▒─č─▒n─▒z taktirde Telegram ├╝zerinden yard─▒mc─▒ olunur.
Probleme ba─čl─▒ olarak iade yap─▒labilir.

Duyurulardan haberdar olmak i├žin Telegram kanal─▒m─▒za kat─▒labilirsiniz.

>> <<

Telegram Destek Hatt─▒:
>> <<

eatw.me

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Tem 2022
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
8
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puan─▒ - 66.7%
2   1   0
Çift kuponlu hesaplar 18 TL
Tek kuponlu hesaplar 12 TL
piyasada ┼čuan a├ž─▒l─▒┼ča ├Âzel en ucuz biz sat─▒yoruz. Bu f─▒rsat─▒ ka├ž─▒rmay─▒n.

itsemin53

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
20 Ocak 2022
Tepkime puan─▒
3
Puanlar─▒
3
Ticaret puan─▒ - 0%
0   0   0
─░lk al─▒┼čveri┼či ben yapt─▒m san─▒r─▒m:) hay─▒rl─▒ olsun umar─▒m di─čerleri gibi a├žg├Âzl├╝ olmazs─▒n─▒z. Hay─▒rl─▒ ve bol sat─▒┼člar diliyorum.

eatw.me

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Tem 2022
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
8
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puan─▒ - 66.7%
2   1   0
Geri bildiriminiz i├žin te┼čekk├╝r ederiz, ┼čuan i├žin hedefimiz d├╝r├╝st ve olabildi─čince m├╝┼čterilerimiz ile sorun ya┼čamadan iki taraf─▒nda mutlu oldu─ču ticaretler ger├žekle┼čtirmek.
Afiyet olsun :)

LordHesap

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
25 May 2022
Tepkime puan─▒
12
Puanlar─▒
18
Ticaret puan─▒ - 0%
0   1   0
Geri bildiriminiz i├žin te┼čekk├╝r ederiz, ┼čuan i├žin hedefimiz d├╝r├╝st ve olabildi─čince m├╝┼čterilerimiz ile sorun ya┼čamadan iki taraf─▒nda mutlu oldu─ču ticaretler ger├žekle┼čtirmek.
Afiyet olsun :)
D├╝r├╝stl├╝kten bahsediyorsunuz fakat sitemizi, hatta telegramdan att─▒─č─▒m─▒z mesajlara kadar oldu─ču gibi kopyalam─▒┼čs─▒n─▒z, s─▒k─▒ takip├žimizsiniz. ─░steseydiniz ben size host-domaini teslim eder ├žekilir giderdim. :D

eatw.me

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Tem 2022
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
8
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puan─▒ - 66.7%
2   1   0
D├╝r├╝stl├╝kten bahsediyorsunuz fakat sitemizi, hatta telegramdan att─▒─č─▒m─▒z mesajlara kadar oldu─ču gibi kopyalam─▒┼čs─▒n─▒z, s─▒k─▒ takip├žimizsiniz. ─░steseydiniz ben size host-domaini teslim eder ├žekilir giderdim. :D
Esta─čfurullah efendim site tasar─▒m─▒n─▒z─▒n di─čer sat─▒┼č yapan sitelere g├Âre ├žok daha kullan─▒┼čl─▒ ve ho┼č oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yoruz. O y├╝zden websiteyi in┼ča ederken i┼če yarar ┼čeyler eklemek istedik buna dayanarak sitenizdeki eklemelerden olabildi─čince de─či┼čtirerek yararlanmaya ├žal─▒┼čt─▒k. K├Ât├╝ bir niyetimiz yoktu yanl─▒┼č anlamay─▒n :) Rahats─▒z olduysan─▒z d├╝zenleme yapabiliriz.

mirkovik

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Eki 2021
Tepkime puan─▒
4
Puanlar─▒
8
Ticaret puan─▒ - 0%
0   0   0
1 adet ├žift kuponlu hesap ald─▒m ENFES40 kodunu kullan─▒rken hata ya┼čad─▒m o y├╝zden direkt MERHABA kulland─▒m ┼čuan sistemleri stabil ├žal─▒┼č─▒yor te┼čekk├╝rler.

x X x

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Tem 2022
Tepkime puan─▒
6
Puanlar─▒
3
Ticaret puan─▒ - 0%
0   0   0
1 adet ├žift kuponlu hesap ald─▒m ENFES40 kodunu kullan─▒rken hata ya┼čad─▒m o y├╝zden direkt MERHABA kulland─▒m ┼čuan sistemleri stabil ├žal─▒┼č─▒yor te┼čekk├╝rler.
├çift kupon ├╝creti ├Âdedi─činiz hesapta tek kupon kullanabilmi┼č olmak sorun de─čil mi?

mirkovik

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Eki 2021
Tepkime puan─▒
4
Puanlar─▒
8
Ticaret puan─▒ - 0%
0   0   0
├çift kupon ├╝creti ├Âdedi─činiz hesapta tek kupon kullanabilmi┼č olmak sorun de─čil mi?
pek sorun de─čil hocam a├ž─▒kcas─▒ benden kaynakl─▒ sorun yani yemeksepeti baz─▒ kartlar─▒ falan kabul etmiyor o y├╝zden

eatw.me

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Tem 2022
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
8
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puan─▒ - 66.7%
2   1   0
pek sorun de─čil hocam a├ž─▒kcas─▒ benden kaynakl─▒ sorun yani yemeksepeti baz─▒ kartlar─▒ falan kabul etmiyor o y├╝zden
Karttan kaynaklanan problemlerde bir s├╝re sonra yemeksepeti kuponu tekrar kullan─▒labilir hale getirebiliyor yani o hesapta enfes40 ile tekrar deneyebilirsiniz.
Elimizden geldi─čince destek olmaya ├žal─▒┼č─▒r─▒z ve bizden kaynakl─▒ olu┼čan problemlerde iade yapabiliyoruz fakat m├╝┼čteri kaynakl─▒ problemlerde (ayn─▒ veya problemli kart, ip ile i┼člem yapmak gibi) maalesef iade yapamamaktay─▒z.

Mustafams─▒─▒m

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Tem 2022
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
8
Ticaret puan─▒ - 0%
0   0   0
Bu siteden hesap ald─▒m. Bilgisayar─▒m Windows 10 ├╝st├╝ olmad─▒─č─▒ i├žin kullanam─▒yorum. ─░steyen var ise yazs─▒n veriyim

eatw.me

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Tem 2022
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
8
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puan─▒ - 66.7%
2   1   0

eatw.me

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Tem 2022
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
8
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puan─▒ - 66.7%
2   1   0

can2366

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Ocak 2022
Tepkime puan─▒
6
Puanlar─▒
3
Ticaret puan─▒ - 100%
1   0   0
2 Hesap ald─▒m, sorunsuz 4 sipari┼č verdim. Fiyat─▒na g├Âre en iyi sat─▒c─▒.

eatw.me

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Tem 2022
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
8
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puan─▒ - 66.7%
2   1   0
Telegram kanal─▒m─▒zda ├žekili┼č yap─▒yoruz kat─▒lmak i├žin kanal─▒m─▒za g├Âz atabilirsiniz.
Telegram kanal─▒m─▒z:

Batuhanejrjf

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
17 Haz 2022
Tepkime puan─▒
5
Puanlar─▒
8
Ticaret puan─▒ - 0%
0   0   0
Merhaba kuponu ne zamana kadar ?