Banner alanı

Bizimkini Denedinizmi ? // KALİTE // DÜŞÜK FİYATLAR // 7/24 DESTEK //

mett

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Fiyat 28₺ yazıyor, ödemeye bir giriyorsun hop fiyat 33.5₺ oluyor. Havale/EFT seçeneği eklerseniz en azından yüksek komisyon oranlarından kurtulmuş olursunuz, daha çok satış yaparsınız. 5.5₺'lik komisyon oranını görünce şahsen ben almaktan vazgeçtim.

BizimkiniDenedinizmi

Cezalı Üye
Web sitesi
bizimkinidenedinizmi.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Fiyat 28₺ yazıyor, ödemeye bir giriyorsun hop fiyat 33.5₺ oluyor. Havale/EFT seçeneği eklerseniz en azından yüksek komisyon oranlarından kurtulmuş olursunuz, daha çok satış yaparsınız. 5.5₺'lik komisyon oranını görünce şahsen ben almaktan vazgeçtim.
Komisyon oranlarını biz belirleyemiyoruz malesef bu yüzden fiyatları düşük tutma kararı aldık

golddd

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hesabımda yaptığım muhtemelen yanlış bir hatadan dolayı kuponumu yaktım fakat arkadaş yardımcı oldu ve 1 kuponluk telafi yapti. Geri dönüşü de gayet hızlıydı, öneririm.

BizimkiniDenedinizmi

Cezalı Üye
Web sitesi
bizimkinidenedinizmi.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ülkenin ekonomik durumuna inat açlıktan tuvalete çıkamayan müşterimiz için fiyatlar sınırlı sayıda stokla 25 tl ye düşürülmüştür
Garnınızı doyurun ac acına kaldık demeyin:):cool:

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
25 tl ye 29 tl komisyon istiyor oha

thefluxa

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
25 TL söyleniyor panelden shopier komisyonu kullanıcıya yöneltiliyor bu sefer kullanıcı 29 tl ödemek zorunda kalıyor ee nerde düşük fiyat kalitesi nerde bunun olayı ?