Banner alanı

Bizimkini Denedinizmi ? // KALİTE // DÜŞÜK FİYATLAR // 7/24 DESTEK //

yusuf70

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
arkadaşlar kesinlikle almayın kendileri dolandırıcıdır. verdigi hesaplar hiçbir şekilde çalışmıyor ve 2 gün olmasına ragmen mesajlara cevap vermiyorlar. resmen açık ve net DOLANDIRICILAR uzak durun

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
ARKADAŞLAR ADAMI TANIMAM ETMEM AMA BUNDAN 2 GÜN ÖNCE ANNEM HASTALANDI İLGİLENEMEDİM DEDİ TANIMAM ETMEM LİNÇLEMEYİN A.Q BENİ

Dywor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dolandırıcı alınan tokenler iptal olmuş girlmiyor hesaplara üst üste mağdur ediyorlar adamı

kaj

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dolandırıcı damgası vurmak saçma olur arkadaşın bayadır satış yaptığını görüyorum ve tüm sitelerdeki kodlar bir anda patladı yemeksepeti ile ilgili birşey olabilir ve reel hayatında farklı işleri çıkmış olabilir bu yüzden hiç dönüş yapamıyor olabilir o kadar satış yaptıktan sonra 10 20 stok için adam dolandıracağını sanmam ama hesap almanızı önermem banada günlerdir dönüş yapılmıyor.

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Dolandırıcı damgası vurmak saçma olur arkadaşın bayadır satış yaptığını görüyorum ve tüm sitelerdeki kodlar bir anda patladı yemeksepeti ile ilgili birşey olabilir ve reel hayatında farklı işleri çıkmış olabilir bu yüzden hiç dönüş yapamıyor olabilir o kadar satış yaptıktan sonra 10 20 stok için adam dolandıracağını sanmam ama hesap almanızı önermem banada günlerdir dönüş yapılmıyor.
ARKADAŞA KATILIYORUM AİLESİNDE SAGLIK PROBLEMİ VARDI GEÇEN GÜN BANADA GEÇ DÖNDÜ YİNE OLABİLİR BİRAZ BEKLEMEDE KALIN

gokay99

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben de böyle düşünüyorum bayadır satış yapan bir arkadaş ama son sattıklarında bir sıkıntı var. Destek veremiyorsa şu an yapamıyorum desin insanlara iftira atmasın yani.

kaj

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Screenshot_1.png
Arkadaş hakkında fikirlerimi değiştirmiş bulunmaktayım telegram kanalına giriyosan bilgi verebilirsin demektir mesajlara hiç dönüş yapmadan siteyi kapatmış üzücü :p

yusuf70

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ekli dosyayı görüntüle 1930
Arkadaş hakkında fikirlerimi değiştirmiş bulunmaktayım telegram kanalına giriyosan bilgi verebilirsin demektir mesajlara hiç dönüş yapmadan siteyi kapatmış üzücü :p
hala hiçbir şekilde dönmedi eger bi salık problemi varsa en azından belirtir. belirtmedigi sürece benim için dolandırıcıdır.

Ricardo104

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Benimde sitede kuponum var aldım sonra kapandı site kullanamadım hiç

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
arkadaşlar bu sitede daha alışveriş yapmayın artık bu kadar beklemeden sonra güvenip kalmadı gg

pentanoxite

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
kesinlikle dolandırıcıdır bunca zaman geçti hala bir şey demedi forumdan banlarsanız sevinirim. @enomen

• Beğen
Tepkiler: kaj

kuponcu1

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

Evet artık buradayız !!​

Ailesi olarak Uzun zamandır araştırdık ve gördük ki vatandaş mağdur ediliyor ve biz buna bir dur demeye geldik.;)

Yetmeyen stoklar pahalı hesaplar kalitesiz müşteri temsilciliği zaten karnı aç olan vatandaşın karnına kramp sokuyorlar.

Onların çıkardığı yere başkaları da sokmasın diye siz değerli vatandaşlarımızı da ağırlamaktan şeref duyarız.

Restoran sahiplerine ucuza verilen binlerce hesapların vatandaşa geri dönmesi için elimizden geleni ardımıza koymaktan çekinmeyecek ve hep sizin ardınıza koyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir kere bizimkini denediğiniz zaman bırakamayacak sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğinde bizi tercih edeceğinize hiç kuşku duymuyoruz.

Saygı ve hürmetlerimizle.
VATANDAŞA CART CURT YOK!:sneaky:

SİZ BİZİMKİNİ DENEDİNİZ Mİ ?

Taklitlerimizden Sakının Bizimkini Başkasınınkiyle Karıştırmayın.
gel benimkini tad reklamını yap 3tl ye