Banner alanı

Bizimkini Denedinizmi ? // KALİTE // DÜŞÜK FİYATLAR // 7/24 DESTEK //

Dywor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
İçerde hesaplar kaldı siteyi bakıma alıyorsunuz hesaplar kısmı açık olsun bari

razonofc

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ne zaman açılıcak kupon duruyor içeride

07zafer07

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
16 Ekim (bugün) tarihli kuponlu hesap var, bakım dolayısıyla kullanamadım. Dün Tg'den yazdım yanıt alamadım. Baska yerden hesap temin ettim. O hesabı bugün kullanacam.(O hesabın da son geçerliliği bugün) Sizden aldıgım hesabı site açılsa bile kullanamayacağım. Demem o ki; kullanamayacağım hesabı iade edip tahsilatını istiyorum.

07zafer07

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
16 Ekim (bugün) tarihli kuponlu hesap var, bakım dolayısıyla kullanamadım. Dün Tg'den yazdım yanıt alamadım. Baska yerden hesap temin ettim. O hesabı bugün kullanacam.(O hesabın da son geçerliliği bugün) Sizden aldıgım hesabı site açılsa bile kullanamayacağım. Demem o ki; kullanamayacağım hesabın iadesini veya telafisini istiyorum.

alisverisadmin76

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben de destek talebi oluşturmuştum siteden. Program aldığım tokene hatalı diyor. Sonra site bakıma alınmış. Nasıl ulaşabiliriz ?

kadirrkirann

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kullanmadığım kupon var sitede site ne zaman açılacak

Extroy

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Site ne zaman açılır acaba kuponlu hesabım kaldı 1 tane

BizimkiniDenedinizmi

Cezalı Üye
Web sitesi
bizimkinidenedinizmi.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sağlık problemleri sebebi ile geri ilgilenemedik tg den dönüş yapanlara telafileri verildi kusura bakmayın konu ciddi olmasa mağduriyet yaratılmazdı kusura bakmayın arkadaşlar

gokay99

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
11 ekimde aldığım çift kuponlu hesaba 14 ekimde token hatalıdır uyarısıyla giremedim. 11 ekimde enfes50 kodunu sorunsuz kullanmıştım, diğer kuponun son kullanma tarihi 16 ekimdi. 14 ekimden beri telegramdan ve sitelerinden destek talebi yolluyorum, tokenin numarası vb dahil olmak üzere anlamlı bir geri dönüş alamadım zaten kuponun son kullanma tarihi de geçti. En azından bir hata oldu geri veremiyoruz vb tarzı bir dönüş olsa bile sağlık olsun derdik ama bu davranış hoş değil.

BizimkiniDenedinizmi

Cezalı Üye
Web sitesi
bizimkinidenedinizmi.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
11 ekimde aldığım çift kuponlu hesaba 14 ekimde token hatalıdır uyarısıyla giremedim. 11 ekimde enfes50 kodunu sorunsuz kullanmıştım, diğer kuponun son kullanma tarihi 16 ekimdi. 14 ekimden beri telegramdan ve sitelerinden destek talebi yolluyorum, tokenin numarası vb dahil olmak üzere anlamlı bir geri dönüş alamadım zaten kuponun son kullanma tarihi de geçti. En azından bir hata oldu geri veremiyoruz vb tarzı bir dönüş olsa bile sağlık olsun derdik ama bu davranış hoş değil.
hocam tg adresimiz belli yazan herkeze cvp verildi telafiler yapıldı derdin tam olarak nedir hoş olmayan nedir bakın yukarda yazın demişiz sağlık problemlerinden dolayı biraz aksaklık yaşadık ne olsun istiyorsunuz anlamıyorum anlayışsızlığın manası yok gereken neyse yapılıyor cvp vermediğimiz birtane tg mesajı bulunmamakta.

erenb41

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
2 tane tek kupon aldım token yanlış diyo ikisinede telegram destek cevap gelmedi

Kerem1249

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bol bol stok eklenmiş sayenizde doyduk en iyisi sizinkisi sizinkini yemeden rahat yok bize