Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

UGREEN - HARİCİ SES ADAPTÖRÜ

Konu

#1

Harici usb bağlantılı bir ses adaptörü.Bunu almamın sebebi cihazın sunduğu mikrofon ve hoparlörü sessizce alma ile el ile ayarlanabilir ses ayarı sunması idi.Zamanında kullanmıştım çok kullanışlı oluyor.
 
İlk aldığım 3.5mm lik jackı içine tam oturtamamıştım acaba 3.5 destekli değil mi diye düşündüm.Sonra biraz daha bastırınca tam olarak oturdu.Biraz sert davranmak lazımmış   :D
 
Ses aktarım kalitesi baya tatmin etti.Kulaklık sadece laptopa takılı iken çıkan tizler araya bu aparat girince daha yüksek çıkıyor bunu farkettim.Ama tam tersi bassları da biraz düşürüyormuş.
 
Masaüstü veya Laptopu olanlar farketmez herkese öneririm bu ürünü.

8.99 $
 
Ürün linki '' Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! '' 

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


SON OLARAK GENEL İZLENİMLERİMİ AKTARAYIM
 
  • Öncelikle daha önce UGREEN marka herhangi bir ürün almamama rağmen ürün liklerine bakınca gerçekten kaliteli olduğunu anladım.Yani ilk bakışta size kalite hissiyatını sunuyor.
 
Ucuza ürün alıyorum ama kalitesi nasıldır diye endişeniz olmasın gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
 
  • Sipariş süresine gelecek olursam: Her zaman ki gibi kargo takibi beni yanılttı.Zira ürün hala yolda gözüküyor ama ayın 14 ünde verdiğim bu toplu paket 15 günde elime ulaştı.İyi bir süre.
 
  • Mağazanın paketleme anlayışını sevdim.Gerçi type-c kablosunu poşetle yollamışlar ama onu görmezden geliyorum ::)
Resimleri ve kutuları gördünüz.Hepsi özenli hazırlanmıştı.Tüm ürünler ne olur ne olmaz diye çizilmeye karşı önlem amaçlı olarak plastiğe sarılı yollanmış.Dikkatli bakarsanız sarılı plastiği görebilirsiniz.Benim çok hoşuma gitti.

Son Düzenleme: 30-11-2017, Saat: 16:50, Düzenleyen: QquZ.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task