Banner alanı

Ücretsiz Disk Temizleme Programı

• Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görüntüleme : 1K

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sadece bugüne özel KCleaner 3.7.1 pro ile ücretsiz disk temizleme programı indirin. Normalde 14,99 dolar olan lisansını bedava olarak almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak. Bu sayede hard diskinizde bulunan gereksiz tüm dosyalardan kurtulacaksınız ve bilgisayarınız hızlanacak. Bir nevi optimize etmek gibi düşünebilirsiniz. Daha güzel yanı siz hiçbir şey yapmazken bile arkada bilgisayarınızı temizlemeye devam ediyor olacak.

Arka planda çalışırken kasmayan bu program sayesinde bilgisayarınız ilk günkü gibi hızlanacak. Sanki windowsu yeniden kurmuş gibi olacaksınız.
Otomatik moduna aldığınız zaman bilgisayarınızda yer kaplayan gereksiz ne varsa kaldıran en etkili disk temizlemeye programı kcleaner sadece bugüne özel kampanyada. Bu sayede bilgisayarınızın önbelleğindeki her baytı sadece sizin istediğiniz şekilde kullanmış olacasınız.

Ücretsiz Disk Temizleme Programı

sanalbellek

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ücretli programın ücretsiz olarak tanıtım yapılması iyi olmuş, bilgisayarlar belli bir zamandan sonra disklerde gereksiz dosyalar ile dolmaya başlıyor. Bu programın faydalı olacağını düşünüyorum. Bilgisayara kurup deneyeceğim.

byzero

Kurumsal Üye
Web sitesi
gecbunlari.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
saolsın hocam. ben genellikle ccleaner kullanıyorum ama bir test edip karşılaştırayım ccleaner yerini tutar ise kullanırım.