Ücretsiz Disk Temizleme Programı

  • Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görüntüleme : 323

Admin

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
462
Tepkime puanı
80
Puanları
28
Konum
34 | İstanbul Anadolu
Sadece bugüne özel KCleaner 3.7.1 pro ile ücretsiz disk temizleme programı indirin. Normalde 14,99 dolar olan lisansını bedava olarak almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak. Bu sayede hard diskinizde bulunan gereksiz tüm dosyalardan kurtulacaksınız ve bilgisayarınız hızlanacak. Bir nevi optimize etmek gibi düşünebilirsiniz. Daha güzel yanı siz hiçbir şey yapmazken bile arkada bilgisayarınızı temizlemeye devam ediyor olacak.

Arka planda çalışırken kasmayan bu program sayesinde bilgisayarınız ilk günkü gibi hızlanacak. Sanki windowsu yeniden kurmuş gibi olacaksınız.
Otomatik moduna aldığınız zaman bilgisayarınızda yer kaplayan gereksiz ne varsa kaldıran en etkili disk temizlemeye programı kcleaner sadece bugüne özel kampanyada. Bu sayede bilgisayarınızın önbelleğindeki her baytı sadece sizin istediğiniz şekilde kullanmış olacasınız.


Ücretsiz Disk Temizleme Programı
 

sanalbellek

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Ocak 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Ücretli programın ücretsiz olarak tanıtım yapılması iyi olmuş, bilgisayarlar belli bir zamandan sonra disklerde gereksiz dosyalar ile dolmaya başlıyor. Bu programın faydalı olacağını düşünüyorum. Bilgisayara kurup deneyeceğim.
 

byzero

Kurumsal Üye
Katılım
1 Ocak 2018
Mesajlar
23
Tepkime puanı
8
Puanları
3
Konum
35 | İzmir
saolsın hocam. ben genellikle ccleaner kullanıyorum ama bir test edip karşılaştırayım ccleaner yerini tutar ise kullanırım.
 

Benzer konular

Üst