Banner alanı

Trendyol'da Maxiumum Kart'a 200'e 20 TL İndirim Çeki

  • Konbuyu başlatan cgokhans
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
33
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

[font=Tahoma, sans-serif]Kampanya Koşulları: 

[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında Trendyol.com mobil uygulaması ve mobil web’den  tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk peşin veya taksitli alışverişinizde;
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Kampanyaya Maximum Mobil’den katıldığınızda 20 TL İndirim ! 
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Kampanya katılımının ardından  müşterilerimizin  Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına sms ile indirim kodu iletilecektir.
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) 
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar , İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı  ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Ek Koşullar: Kampanyadan faydalanmak için Maximum kart sahiplerinin indirim kodunu , Trendyol.com mobil uygulaması ve mobil web’de  satın alma aşamasında “İndirim Kodu” alanına girmeleri yeterlidir.
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]20 TL indirim, alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç 200 TL ve üzerinde olması halinde geçerlidir.
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Kampanyamızdan 1 müşteri en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilir.
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Kampanyamız diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Kampanya ilk 7500 kişi ile sınırlıdır .
[font=Calibri, sans-serif]·       [font=Arial, sans-serif]Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Trendyol.com  kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 
Üst