Banner alanı

Shell 15 Şubat'a Kadar 4*100'e 30 yada 20 tl maxipuan

  • Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,316
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
29
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Shell [15 Şubat'a Kadar 4*100'e 30 yada 20 tl maxipuan (Bence en kötü kampanya şuan)]

1 Ocak – 14 Şubat 2018 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum anlaşmalı ve kampanyaya katılan Shell akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4. [font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif]yakıt alışverişlerine yine Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak Dynaflex teknolojisi ile geliştirilen yakıt harcamalarında kullanılmak üzere[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif] 20 TL MaxiPuan[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif] yüklenecektir. Kampanya katılımını Maximum Mobil’den gerçekleştiren müşterilere Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak Dynaflex teknolojisi ile geliştirilen yakıt harcamalarında kullanılmak üzere[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif] 30 TL MaxiPuan[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif] yüklenecektir. MaxiPuan’lar [font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif]20 Şubat 2018[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif] tarihinde yüklenecek olup, son kullanma tarihi [font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif]5 Mart 2018[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif]’dir. Bir müşteri kampanyadan en fazla [font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif]1 kere[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif] yararlanabilecek olup en fazla [font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif]30 TL[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif] ilave MaxiPuan kazanabilecektir.

[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif][font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif]30 TL MaxiPuan kazanabilmek için katılımın Maximum Mobil üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir. Maximum Kart sahipleri, Maximum Mobil veyamaximum.com.tr kampanya sayfasına girip kayıt olabilir ya da “SHELL” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4402 ‘ye SMS ile gönderebilir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin ise “SHELL” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4757 ‘ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

[font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif][font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif][font=Arial, Roboto, Helvetica, sans-serif]*Ayrıca Zubizu kampanyası ile 300 tl için 15 tl daha kazanabilirsiniz. Detaylar için:
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst