Shell'den Benzin Bu Ay Word Kartla Alınır 4*125'e 30 Tl Shell Puan Kazanılır

  • Konbuyu başlatan cgokhans
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 874

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
2,007
Tepkime puanı
90
Puanları
48
Yaş
32
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
[font=Roboto, sans-serif]

[font=Roboto, sans-serif]World kredi kartı sahipleri Shell akaryakıt istasyonlarından yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 30 TL değerinde Shell puan kazanacak. Kampanyaya 1 Ekim – 15 Kasım 2018 tarihleri arasında yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.
[font=Roboto, sans-serif]Kazanılan puan 22 Kasım – 1 Aralık 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir.

[font=Roboto, sans-serif]Kampanya Ayrıntıları

[font=Roboto, sans-serif]Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye işyerlerinde ki, Yapı Kredi bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında işlemlerin Shell marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir.
Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir. Kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL Shell Puan yansıtılacaktır.
 
Üst