Banner alanı

NAYS Coştu! E Ticarette %15 İade!

• Konbuyu başlatan cgokhans
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görüntüleme : 724

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ekli dosyayı görüntüle 2909

Arkadaşlar malum kasım ayı 11.11 ve muhteşem cuma indirimleri var. İndirimlerin bol olduğu bu dönemde %15 nays takviyesi ile ihtiyaçlarınızı çok daha ucuza alabilirsiniz. ben şimdiye kadar 2000 tl iade aldım (tüm kampanyalardan). Size de %100 tavsiye ediyorum. Parayı hesabınıza eft yaptığınızda paycell gibi saatlerce bekleme de yok direkt hesaba geçiyor. Kampanyaya katıl gibi saçma sapan butonlar da yok. Ayrıca haftada 4 gün olmakla birlikte 50 tl üzeri alışverişe kazı kazan veriyor ve genelde en az 5 tl veriyor. bazen 10 tl veriyor. haftalık 20-30 da oradan karınız oluyor. %100 tavsiye edilir.​

E-ticaret Alışverişlerinde Nasıl Hediye Para Kazanırsın?​

• Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol'dan yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
  • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol'dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
  • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
  • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
  • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
  • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
  • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
    Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

dumbell

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
benim yükleme limitim doldu diye 175tl iadeyi alamadım napmam lazım bankaya üye olmak da istemiyorum

dumbell

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
banka kaydı yapıyo sözleşmede

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
fırsat devam ediyor dostlar neden kimse üye olmuyor :)