Banner alanı

Onaysız hesap Açma

tylerdurden0001

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar,yüzlerce onaysiz hesap açıp içine kupon tanımlamak istiyorum.Sadece kendim için kullanacağım.Daha önce mail kontrolü yoktu ama artık maile kod gönderiyor.Bu işler nasıl yapılıyor yardımcı olabilecek var mı? Bir hesabı 30tl ye satmaya basladilar.50 TL lik indirimli hesaba 30tl hesap ücreti alıyor,kuş kadar indirimi reva goruorlar.Bu iş çığrından çıktı artık,bu yavsaklara para kazandırmak istemiorum

reisbey47q

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
YemekSepeti de önlem almaya başladı zor durum Allah yardımcımiz olsun

omerak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar,yüzlerce onaysiz hesap açıp içine kupon tanımlamak istiyorum.Sadece kendim için kullanacağım.Daha önce mail kontrolü yoktu ama artık maile kod gönderiyor.Bu işler nasıl yapılıyor yardımcı olabilecek var mı? Bir hesabı 30tl ye satmaya basladilar.50 TL lik indirimli hesaba 30tl hesap ücreti alıyor,kuş kadar indirimi reva goruorlar.Bu iş çığrından çıktı artık,bu yavsaklara para kazandırmak istemiorum
Sonuna kadar katılıyorum. Bu iş gitgide anlamsız olmaya başladı. Kimi sitelerden alıyoruz 4 tane kupon kullanılmış hesapta ve tanesini ortalama 20 tl ye satıyorlar. Gerçekten şöyle düzgün bir satıcı çıksa bu piyasada edeceği karın haddi hesabı yok. Eğer bulabilirseniz lütfen banada bilgi verin veya bende ücreti mükabilinde sizden alayım.

omerak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tüketiciler bu posta toplanmalı abi yeter ya adam 150 tl lik yemeğe 110 tl istiyor buna da indirim diyor. Düzgün bir satıcı çıksın kurtarsın bizi bu çileden

sanches

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Maalesef birisinin yardım edeceğini sanmam herkes kendine saklayıp ticaret yapma peşinde.

Aurpack2

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sonuna kadar katılıyorum. Bu iş gitgide anlamsız olmaya başladı. Kimi sitelerden alıyoruz 4 tane kupon kullanılmış hesapta ve tanesini ortalama 20 tl ye satıyorlar. Gerçekten şöyle düzgün bir satıcı çıksa bu piyasada edeceği karın haddi hesabı yok. Eğer bulabilirseniz lütfen banada bilgi verin veya bende ücreti mükabilinde sizden alayım.
Bu yüzden herhangi bir yerden hesap aldığımda o hesabı siliyorum ki bir daha giriş satamasınlar. Beni düşünmeyeni ben hiç düşünmem.

omerak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Abi en azından biz post açalım postlar altında yazalım. Millet bir tepkimiz olduğunu görsün.