Banner alanı

Kripto Konusunda Destek Sağlanır

Nikolaj31

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhabalar, ben Erdem. İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümü öğrencisiyim. 3 yılı aşkın süredir kripto ve blok zincir teknolojisini yakın olarak takip ediyor ve bu alanda kendi yatırımlarımda bulunuyorum. Daha önce ki dönemde teknik analiz üzerine online ve yüz yüze dersler verdim.

Bir seans 45 dakikadır, seans ücreti 50 tl dir. 45 dakika boyunca ;

Sizlere nasıl yardımcı olabilirim ?

-Teknik analiz konusunda sıfırdan başlayarak,TradingView üzerinden temel grafik incelemesi yapmayı,indikatörleri ve formasyonları kullanarak kendi trade işlemlerinizi yapabilecek seviyeye gelebilirsiniz.

-Eğer bu kadar detaylı bir öğrenime ihtiyacınız olmadığını düşünüyor iseniz direkt en temel konuları öğrenerek yine de doğrudan al-sat işlemlerinize başlayacak seviye sizi getirebiliriz.

-İstediğiniz herhangi bir kripto paranın teknik analizini detaylı videolu bir anlatım ile sizlere sunabiliriz.

-Uzun vadede getirdiği yenilik ve gelişim ile ilerde oldukça değerlenmesi muhtemel kripto para projelerini detaylı bir şekilde size sunabilir ve bu projelere nasıl yatırım yapabilecek olduğunuz konusunda rehberlik sunabiliriz.

-Metaverse projelerinden nasıl arsa satın alabilecek olduğunuza dair rehberlikte bulunabiliriz.

Ve daha nicesi ..Kripto ekosistemine dair her konuda danışmanlık vermeye hazırız :)