Banner alanı

Zeus AI - Yeni Nesil Köpek Simgesi, Doge, Shiba ve Floki'nin izinden kripto para birimini ele geçirmeye hazırlanıyor

  • Konbuyu başlatan Armandob
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 642

Armandob

Kayıtlı Üye
Katılım
17 Şub 2022
Mesajlar
22
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Zeus AI
E-posta: [email protected]
Web sitesi: zeusaibot.com
Zeus AI - Yeni Nesil Köpek Simgesi, Doge, Shiba ve Floki'nin izinden kripto para birimini ele geçirmeye hazırlanıyor

[Boca Chica, Teksas]: bugün, DeFi'yi daha güvenli bir alan haline getirecek yeni bir KYC dApp oluşturma taahhüdünü duyurdu. "Geliştiricinizi Tanıyın" (KYD) konsepti, yapay zeka teknolojisini içerir ve kripto kullanıcılarının yenilikçi projelerden yararlanmaları için yeni bir yol sunar.

Hem CoinGecko hem de CoinMarketCap'te listelenen ve Uniswap'te bir haftadan daha kısa bir süredir işlem gören Zeus AI jetonu, köpeklerle ilgili yeni nesil meme jetonu olmayı hedefliyor.

Zeus, Elon Musk'ın SpaceX şirketinin videolarında tespit edilen Boston Dynamics'in robotik köpeğinin adı. Yeni robotik SpaceX çalışanının kendi köpek kulübesi ve hatta bir Twitter hesabı var: @SpaceXZeus
Elon'un köpeklere olan sevgisi, Dogecoin ve Floki Token'ı tweet'leri ve kamuoyuna yaptığı açıklamalar aracılığıyla ilk kez popülerleştirmesiyle tanınır.

Dogecoin söz konusu olduğunda, Musk bunun hakkında birçok kez tweet attı, onu en sevdiği kripto para birimi olarak adlandırdı ve hatta kendisinden "Dogefather" olarak söz etti. Tweetlerinin kripto para piyasasında önemli fiyat hareketlerine neden olduğu biliniyor ve Dogecoin, bazı tweet'lerinden sonra keskin değer artışları yaşadı.

Floki Token ise Musk'ın evcil köpeğinin adının "Floki" olacağını açıklamasından kısa bir süre sonra piyasaya sürüldü. Bu tesadüf, bazılarının kripto para biriminin Musk'ın desteği veya onayıyla yaratıldığına dair spekülasyon yapmasına neden oldu. Bununla birlikte, Musk'ın Floki Token'ı kamuya açık bir şekilde onaylamadığını veya tanıtmadığını belirtmek önemlidir ve eğer varsa, token ile gerçek ilişkisinin ne olduğu belirsizdir.

Şimdi, 2023'te, yeni projenin köpeğin ve kripto meraklılarının dikkatini çekme zamanı geldi.

Zeus proje ekibi ilk tweet'lerinde "Şu anda sadece bir düşünce ama yakında dünya öğrenecek" dedi. 3 haftadan kısa bir süre sonra proje yayında, birden fazla yeni ortak ve tanınma kazanıyor ve 700'den fazla kararlı token sahibi de dahil olmak üzere birkaç bin destekçiden oluşan canlı bir topluluğa sahip.

Zeus AI projesinin yol haritası, "Know Your Dev" (KYD) konseptini tasarlamayı ve AI teknolojisini içeren yeni bir KYC dApp'i oluşturmayı içerir. Ekip, kripto endüstrisine aşağıdaki faydaları sağlamayı hedefliyor:

- Güvenilir olmayan bir sistem olarak blok zincirinin geleceği için DeFi'nin güvenliğini sağlama
- Zeus'a gerçekten inanan, son derece hevesli bir takipçi kitlesini teşvik etmek
- Kriptoda en çok tercih edilen KYC hizmeti olmak

Projenin teknik incelemesi yakında yayınlanacak. İşlem vergileri, Zeus KYD'nin gelişimini finanse eder ve gelecekte tamamen kaldırılabilir.

$ZEUS Yol Haritası, Özellikler, Ekosistem ve Ortaklar hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin.

About Zeus AI:
$ZEUS contract address on Ethereum is 0x6ef460eb3563cfcc73f8147b0a77daffee71f867

Our social media:
Twitter:
Telegram:
Telegram (China):
Medium:

Listed on:
CoinGecko:
CoinMarketCap:

Traded on:
Flooz:
Uniswap:
DEXTools (with an excellent DEXTscore of 99/99):
 

Benzer konular

Üst