Banner alanı

Gittigidiyor Bu Güne [18.06] Özel İndirim Kuponları Fırsatı [25-50-150]

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

                                   Gittigidiyordan sık sık alışveriş yapanlar için faydalı olabilecek ufak bir fırsat  :angel:
Kampanya Koşulları - İndirim Kuponu Kampanyası
 • Nasıl indirim kuponu kazanabilirim?

  18 Haziran 2018 09:00-23:59 saatleri arasında kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında   üzerinden tek seferde yapacağınız alışverişlerde;

  250-499,99 TL arası alışverişe 25 TL,
  500-999,99 TL arası alışverişe 50 TL,
  1000 TL ve üzeri alışverişe 150 TL indirim kuponunu bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere kazanabilirsiniz.
  [*]İndirim kuponumu, ne zaman, nasıl kullanabilirim? 

  Tüm kampanya koşullarını yerine getirerek, alışveriş sürecini başarıyla tamamladıysanız (ürüne 4 Temmuz 2018 tarihine kadar onay verdiyseniz ve ödeme satıcıya aktarılmışsa) indirim kuponunuz 7 Temmuz 2018 tarihinde GittiGidiyor kullanıcı adınıza yüklenecektir. 7 Temmuz 2018 tarihinde üyeliğinize yüklenen indirim kuponunuzu 7-8 Temmuz 2018 tarihleri arasında tek seferde kullanabilirsiniz. İndirim kuponlarının son kullanım tarihi 8 Temmuz 2018'dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kuponları geçerliliğini kaybeder ve tekrar tanımlanmaz.

  25 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 125 TL ve üzeri bir alışverişinizde, 50 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 250 TL ve üzeri alışverişinizde, 150 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 1000 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerli olacaktır. Tüm indirim kuponlarını bir sonraki alışverişinizde tek seferde kullanabilirsiniz.
  [*]Farklı bir kampanyadan yararlanarak alışveriş yaparsam, indirim kuponu kazanabilir miyim? 

  Kampanya Banka Puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bir ürüne ödeme yaparken herhangi bir indirim kuponu kullanırsanız, kampanyadan faydalanamazsınız. 

  Örneğin; 1000 TL değerinde bir ürün satın aldınız; ancak, o sırada üyeliğinizde 25 TL değerinde bir indirim kuponu daha vardı ve toplamda 975 TL ödeme yaptınız. Bu durumda üyeliğinize hiçbir indirim kuponu tanımlanmaz.
  [*]Kazandığım indirim kuponumu cep telefonu alışverişlerinde kullanabilir miyim?

  18 Haziran 2018 09:00-23:59 saatleri arasında cep telefonu kategorisinden Cep Telefonu ürününü satın almanız halinde kupon kampanyasından yararlanabilirsiniz.

  Bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere kazandığınız indirim kuponunu cep telefonu kategorisindeki alışverişinizde geçerli olmayacağını hatırlatmak isteriz.
  [*]Kazandığım indirim kuponu hangi kategorilerdeki alışverişlerde geçerli değildir?

  "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Cep Telefonu & Aksesuar" (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
  [*]Kampanya süresi içinde birden fazla alışveriş yaptıysam hangisine indirim kuponu tanımlanır? 

  Birden fazla alışveriş yapan kullanıcıların sadece en yüksek tutardaki indirim kuponu üyeliğine tanımlanır.
  [*]Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, yine de indirim kuponu kazanabilir miyim? 

  İptal edilen veya iade edilen ürünlerde, sepetinizdeki toplam ödeme tutarı 250 TL ve altına düşmediyse indirim kuponu kazanabilirsiniz. Örneğin; 3 farklı ürün aldınız ve toplam ödemeniz 1000 TL tuttu. Ancak bu ürünlerden birini iade ettiniz ve ödeme toplamınız 900 TL'ye düştü. Bu durumda 150 TL'lik indirim kuponu yerine 50 TL'lik indirim kuponu kazanırsınız. 

  Başka bir örnek vermek gerekirse; iki farklı ürün aldınız biri 200 TL diğeri 100 TL olsun. 100 TL'lik ürünü iptal ettiğinizde sepetinizdeki toplam ödeme 200 TL olacağı için indirim kuponu kazanamazsınız.
  [*]En fazla kaç adet indirim kuponu kazanabilirim? 

  Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez indirim kuponu kazanabilir.
  [*]Kurumsal üyeyim, indirim kuponu kazanabilir miyim? 

  İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.
  [*]İndirim Kuponu kampanyası hangi kategorilerde geçerli değildir?

  Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
  [*]Kampanyadan kimler faydalanabilir? 

  Kampanyadan   üzerinden yapılan alışverişlerde belirtilen tüm koşulları sağlayarak en az 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes faydalanabilir.
  Diğer kampanya koşulları nelerdir? Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 
Üst