Banner alanı

Gittigidiyorda Bu güne [3.8.18'e] Özel 100'e 20tl Anında İndirim [kozmetik, kişisel]

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
2,028
Tepkime puanı
92
Puanları
48
Yaş
32
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0


Kampanya Koşulları - Kozmetik & Kişisel Bakım Kategorisinde Özel İndirim Fırsatı!
 • 3 Ağustos 2018 tarihinde   'sı üzerinden, Kozmetik-Kişisel Bakım Kategorisi ürünlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri bir alışverişinizde anında 20 TL indirim kazanabilirsiniz.
  [*]Kozmetik-Kişisel Bakım kategorisine ulaşmak için 
  [*]İndirim tutarı, ödeme sayfasında ürün bedeline anında uygulanacaktır.
  [*]İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 defa yararlanabilir.
  [*]Kullanıcı, 3 Ağustos 2018 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte daha sonra herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunması halinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
  [*]Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez.
  [*]Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
  [*]Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 
Üst