Banner alanı

🍴 EATW.ME | YS HESAPLARI | PİYASADA EN UCUZ | DEĞİŞİM GARANTİLİ

• Konbuyu başlatan eatw.me
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 417
  • Görüntüleme : 37K

pentanoxite

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam bu ne sabahın köründe stok bitiyor. şerefsizler sizden ucuzdan alıp pahalıya satıyorlar zam yapın 1 2 tl

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
hocam bu ne sabahın köründe stok bitiyor. şerefsizler sizden ucuzdan alıp pahalıya satıyorlar zam yapın 1 2 tl
Sadece bu sebepten dolayı normal müşterilerimizi üzmeye gerek yok diye düşünüyorum. Oldukça uzun zamandır stok konusunda hiç problem yaşamamıştık zaten o yüzden üretim sistemimizdeki problemler çözüldüğünde normal zamandaki gibi stok sorunu olmayacağını tahmin ediyorum.

finrod

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Evet ya bu nedir, iki gündür stok yok. Alıyor burdan 13'e satıyor 26'ya. Vallaha bıktık.

finrod

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bu adam 2 hesabı 22 liraya satıyodu 1 hafta önce şimdi tanesi mi 18 tl oldu oha

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
bu adam 2 hesabı 22 liraya satıyodu 1 hafta önce şimdi tanesi mi 18 tl oldu oha
İkinci kupon olan merhaba kodunun süresi bitti o yüzden artık tekli satıyoruz ve maaliyet yüzünden de fiyat o şekilde maalesef.

akcanngalip

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
kes açıkgözlü köpek
Piyasada bulabileceğin en ucuzdan satış fiyatı bu. Ne diye adama hakaret ediyorsun? Sırf sizi düşündüğü için fiyatları yükseltmiyor. Yoksa 21 22 liraya da satabilir sanki almayacağınız fiyatlar bunlar. Kapış kapış gidiyor. Sen ise gelmiş burada adama hakaret ediyorsun, etme.

spykinqer

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ama çok iyi birisi bizi düşünüyor o yüzden fiyatlar vu şekilde hahaha

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
@hkbinance , öncelikle hakaretlerini kendine saklamanı rica ediyorum. Sonrasında ise eğer fiyatlardan memnun değilsen almamakta serbest olduğunu sana hatırlatmak istiyorum.
Burada hoş olmayan kelimeler kullanarak konuyu kirletmene gerek yok.
Varsayımlarına gelince;
Eğer gerçekten maliyetten haberdar isen gidip o maliyeti ödeyerek kendi başına hesap açabiliyor olman lazım zaten. O yüzden konuya yorum yapma sebebini anlayamadım. Hesap açabilen birisi neden bu konuya gelip fiyattan şikayetçi olsun ki değil mi ? :)
Hakkında doğru bilgi sahibi olmadığın konularda insanlara hakaret ederek yorumlar yapma.
Her neyse, konuyu baltalamayı bırakırsan sevinirim. Memnun değilsen bizden alım yapma lütfen.

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
Zaten kendim hesap açıyorum ucube seni sadece milleti bilgilendirmeye çalışıyorum maliyeti 10 tl olan şeyi 20ye almasınlar diye
Bilgilendirmeyi kendin başka bir konu açarak yapabilirsin dostum. Burada konuyu kirletmeye hakkın yok. Satış fiyatımız bu memnun olmayan almasın teşekkürler.
Gelip burada yalan söyleme maliyeti 15-16 diye kimse 2 tl için riske girme ödediğin vergiye değmez yalanın anlamı yok 8.5-10.5 arası maliyet var
Maliyeti hiçbir zaman söylemedik başka satıcılardan duyduğun miktarı biz söylemişiz gibi yansıtma. Biz her zaman olabildiğince fiyatı uygun tutmaya çalışıyoruz. Bizden alım yapan müşterilerimiz hesaplarda hiçbir zaman sorun yaşamadığı gibi zaten amacımızın memnuniyet olduğunu da biliyorlar.

Son sözüm;
Fiyattan memnun değilsen bunu başka bir yerde dile getir.

akcanngalip

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Gelip burada yalan söyleme maliyeti 15-16 diye kimse 2 tl için riske girme ödediğin vergiye değmez yalanın anlamı yok 8.5-10.5 arası maliyet var
Ucuz maliyetle almayı biliyorsan foruma bir konu açabilirsin bunun hakkında. Herkes bilgilenmiş olur o zaman. Sen almayabilirsin ama stoklar eklendiği zaman anında bitiyor, sen almıyorsan ben almıyorsam kim alıyor bunları? Gelip insanların konusunu baltalama, eğer ucuza alıyorsan kendin ucuza mal edip kendin satarsın. Foruma bir katkın yok bari insanların konularını kirletme.

itsemin53

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Problem nedir, hizmetimizde rahatsız olduğunuz bir nokta mı var?
benim gram yok şu açgözlü
Zaten kendim hesap açıyorum ucube seni sadece milleti bilgilendirmeye çalışıyorum maliyeti 10 tl olan şeyi 20ye almasınlar diye
maliyete 6-7 diyodun daha yeni şimdi 10 olmuş? bu adamların uygulama maliyeti, token oluşturma maliyeti, site maliyeti, komisyon maliyeti var. diğer bütün siteler hayvan gibi komisyon alıyor, bırak bari o kadar verdikleri emeğin karı da 8tl olsun. kim bilir 3-4ü saydığım şeylere gidiyordur. boş konuşuyorsun @hkbinance

itsemin53

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
8.5-10.5 arası maliyet yok ben aylardır araştırıyorum günde en az 200 alım yapmama rağmen bulabildiğim duyabildiğim sürekli stoğu olan adamlar en aşağı 12den satıyor.