Banner alanı

🍴 EATW.ME | YS HESAPLARI | PİYASADA EN UCUZ | DEĞİŞİM GARANTİLİ

• Konbuyu başlatan eatw.me
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 417
  • Görüntüleme : 38K

GroundPower

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bakiye yüklüyorsun ve stok bitiyor, inanılmaz.

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sadece 1 kişi için çalışıyorlar galiba.

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
Toplu satın alımlardan dolayı stok hızlı bitmekte arkadaşlar. Konuyla ilgili ayarlama yapacağız. Problem yaşayan kişilere özür dileriz.

kopa89

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Siteye ödeme yaptım yükleme yaptım stok bitmiş?
3 dakika içerisinde 150 stok bitmiş ben yarını mı bekleyeceğim?
Stok yoksa para yüklemeyi kapatacaksın o halde canım. Yada şey yazacaksın bu site bir kişiye çalışıyor 1 kişi 150 hesabı satın alıyor yada engelleyeceksin 1 kişi 1 adet hesap alacak. Ben senin sanal pos firmana şikayet emaili attım haberin olsun dolandırıcısın ben yükleme yaptım bir şey satın alamıyorum sitende

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Stok yoksa para yüklemeyi kapatacaksın o halde canım. Yada şey yazacaksın bu site bir kişiye çalışıyor 1 kişi 150 hesabı satın alıyor yada engelleyeceksin 1 kişi 1 adet hesap alacak. Ben senin sanal pos firmana şikayet emaili attım haberin olsun dolandırıcısın ben yükleme yaptım bir şey satın alamıyorum sitende
post çeken firmaya gerekli bilgileri verdim bnde şikayet edicem siteye bakiye yükletip hesap almamıza engel oluyor veya hesap yok gerekli şikayet yapılacak

eatw.me

Kayıtlı Üye
Web sitesi
eatw.me
Ticaret puanı - 80%
4   1   0
post çeken firmaya gerekli bilgileri verdim bnde şikayet edicem siteye bakiye yükletip hesap almamıza engel oluyor veya hesap yok gerekli şikayet yapılacak
Websitemizde mevcut stok adedi yazıyor. O adede göre bakiye yükleme kararını siz verebilirsiniz. Biz hiçbir zaman sitede sürekli stok olacağına dair bir garanti sunmadık ve sunamayız da. İlgi yoğun stok az bu sebepten dolayı hızlı bitiyor. Bugün başkası satın alır size stok kalmaz yarın siz satın alırsınız başkasına kalmaz bu durum için yapılabilecek pek bir şey yok.
Engel olma gibi bir durum da bulunmuyor. Bu mesajımızı görüntüleyip bizden satın alım yapan kişileri hizmetimiz hakkında yorum yapmaya davet ediyoruz.

Hage392

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Az bekleyin adamlar her gün hesap koyuyor zaten. Çok abartmışsiniz.

calx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kardeş yeni sistem nasıl oluyor hiçbir bilgim yok video su felan var mı izleyip bi bakıyım. Telegramda kullanmıyorum

Son düzenleme: