CEPTETEB İLE TURKCEL OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATINDA 2GB İNTERNET HEDİYE

 • Konbuyu başlatan iso227
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 0
 • Görüntüleme : 669

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,325
Tepkime puanı
21
Puanları
38
Yaş
25
Konum
45 | Manisa


[font=bnpp_sanslight][font=bnpp_sansregular]Kampanya Detayları
 • [font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanyadan bireysel hat sahibi müşterilerimiz yararlanabilir. 2 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecek.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı verilmesi ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması yeterli, ek bir katılım talebine ihtiyaç yok.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Bireysel faturalı hattı olan ve 27.07.2017 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren, daha önce bu kampanyadan yararlanmamış tüm müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilecek.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımların, kendi tarifen üzerinden ücretlenecek.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmakta.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB. Hediye MB'lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.
 
Üst