Banner alanı

CEPTETEB %20 İNDİRİMLİ UÇAK BİLETİ

 • Konbuyu başlatan iso227
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 0
 • Görüntüleme : 1K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,316
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
29
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0


[font=bnpp_sanslight][font=bnpp_sansregular]Kampanya Detayları

 • [font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanyamız [font=bnpp_sansregular]07.05.2018 - 31.12.2018 tarihleri arasında yalnızca CEPTETEB Kredi Kartı ile Turna.com internet sitesinden/ mobil uygulamasından alınacak olan uçak biletleri için geçerli.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Yapılan harcamaların %20’si işlem provizyondan düştükten sonra kredi kartına iade olacak.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanyadan faydalanabilmek için Turna.com'a üye olmak gerekir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanya kapsamında aylık max. 50 TL, kampanya süresince max. 250 TL iade kazanabilirsin. Kampanya kapsamında; aylık toplam 50 TL, kampanya süresince toplam 250 TL iade kazanabilirsin.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanya aylık iadeler takvim ayı baz alınarak yapılacak. İşlem yapılan tarih baz alınır.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanyamız müşteri bazında geçerli olduğu için ek kart sahipleri ayrıca katılabilir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanya, yurt içi ve yurt dışı tüm uçak biletlerinde geçerli.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]İndirim tutarı toplam bilet fiyatı üzerinden hesaplanır. Seyahat sigortası ücreti indirim tutarı hesaplamasına dahil edilmez.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanya kapsamında alınan biletlerin iptal edilmesi halinde sağlanan indirim geri alınır.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Turna.com ve CEPTETEB kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Ayrıca kredi kartında biriken puanlarını, Turna.com’da Turna Puana çevirebilirsin. Kredi kartından çevirdiğin puanları kullanarak uçak bileti masraflarının bir kısmını ya da tamamını karşılarsın. Turna hesabındaki kart puanların hiçbir zaman silinmez. İster 3 ay, ister 6 ay istersen 2 yıl sonra uçak bileti almak için puanlarını kullanabilirsin.
 
Üst