Banner alanı

CepteTEB 50 Tl Bonus Fırsatı

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0


[font=bnpp_sanslight][font=bnpp_sansregular]Kampanya Detayları
 • [font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanya, [font=bnpp_sansregular]9 Mart – 31 Mart 2018 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı ve/veya Ek Kart başvurusunu yapan ve onaylanan kredi kartı ile harcama yapan müşterilerimiz için geçerlidir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]CEPTETEB Kredi Kartı’na bağlı talep edilen ek kartlar da ayrıca 50 TL bonus kazanacak.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanya döneminde iptal edilip yeniden oluşturulan kart ve ek kartlar kampanyaya dahil değil.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]50 TL bonus kazanım hakkı 30.06.2018 tarihine kadar yapılan harcamalar için geçerlidir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Bir müşterimiz her kredi kartı özelinde kampanyamızdan bir kez yararlanma hakkına sahip.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]50 TL bonus, kredi kart başvurusunun onaylanması ve onaylı kart ile haracama yapılması sonrasında otomatik olarak yüklenecek ve kullanım süresi yükleme tarihi sonrası 2 ay olacak.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Bonus kampanyası, cepteteb.com.tr, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı Merkezi ve ATM kanallarında geçerli.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Personelimiz kampanyaya dahil değildir.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Üst