Banner alanı

KİTAPYURDU %50 İNDİRİM :O Cepteteb

 • Konbuyu başlatan iso227
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 0
 • Görüntüleme : 1K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,316
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
29
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0


[font=bnpp_sanslight]Kampanya Detayları

 • [font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanyamız [font=bnpp_sansregular]28 Mayıs – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]CEPTETEB Banka Kartı veya ana hesabı CEPTETEB Hesap olan TEB Banka Kartı ile kitapyurdu.com’dan yaptığın alışverişlerin %50’sini iade edeceğiz.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanya süresince aylık (takvim ayı) en fazla 25 TL, kampanya boyunca ise toplamda 75 TL iade alabileceksin.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]CEPTETEB Banka Kartın veya ana hesabı CEPTETEB Hesap olan TEB Banka Kartın ile kitapyurdu.com’dan harcama yaptıktan sonra, 5 gün içerisinde işlem yaptığın CEPTETEB Hesabına %50 indirim iadeni gerçekleştireceğiz.

  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]TEB müşterisiysen ve TEB Banka Kartın ile alışveriş yapmak istiyorsan, kampanyadan yararlanabilmen için öncelikle İnternet Şubesi’nden CEPTETEB Hesabını ana hesabın olarak belirlemen gerekiyor. Aşağıdaki adımları takip ederek ana hesabını güncelleyebilirsin.

  • [font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yapılarak “Kartlar” menüsünden TEB Banka Kartı seçilir.
   [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]CEPTETEB Hesap “Yeni Hesap Ekleme” butonu ile eklenir.
   [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]“Ana Hesap Değişikliği” adımı takip edilerek CEPTETEB Hesap ana hesap olarak seçilir.
   [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanya kapsamında iade edilecek tutar, harcamanın yapıldığı takvim ayı içerisindeki iade kotasından düşecektir. Örneğin; 31 Mayıs’ta harcama yapan müşterinin iadesi Haziran’da yansır, yansıyan iade Mayıs ayı kotasından sayılır


  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Yapılan harcamanın iptali gerçekleşirse 30 gün içerisinde verilen iade geri alınacaktır.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Kampanyamız müşteri bazındadır.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]İşlem yapılan hesap, CEPTETEB Hesap olmalıdır.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]İade hesaba geçene kadar olan sürede ana hesap değişikliği yapılmamalıdır.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]TEB ve kitapyurdu.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Üst