Banner alanı

BLUEDİO TN2 BLUETOOTH KULAK İÇİ KULAKLIK İNCELEMESİ

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görüntüleme : 3K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

KULLANICI YORUMLARI VE İNCELEMELERİ

Bluedio TN2 elime ulaştı. Extra bir ücret çıkmadan geldi. Kullanım kolaylığını beğendim ama bass performansını pek beğenmedim.
[img=494x663]

Bluedio TN2 bataryası ? 10-12saat bu enerji veriyormuş ??
[img=494x666]

29 Mart'ta sipariş verdiğim Bluedio Tn2 kulaklığım bugün geldi. Öyle bir koruma yapmışlar ki paketin büyüklüğünden dolayı PTT de açılmış ama benden açılma parası istenmedi. Yanında ki diğer siparişim Evo 860. Paketlemede ki farka bakar mısınız [img=16x16]  
Kulaklığı gelecek olursak, ses seviyesini, ses gücünü beğendim. Lakin tek sıkıntım mikrofonu. Karşı tarafa çok kötü ses veriyor. Çok boğuk ve az gidiyor. Ağzımı mikrofona dayasam bile aynı boğuklukta. Acaba benimkinde mi bir sorun var yoksa genel olarak mı böyle ?

[img=494x370]

Bugün gelenlerden deneme firsatim olmadi ama kulaklık baya kaliteli bişi ye benziyor
Sari paket link 
Resmi Orijinal Langsdom JM21 Kulak Kulaklık Renkli Kulaklık için Hifi Kulaklıklar Bas Kulaklık Yüksek Kalite Kulak telefonları Telefonu

4.9 dolara almıştım 
 kardeşim sayesinde teşekkür ederim
Bluedio TN2 Spor Bluetooth kulaklık aktif gürültü önleme ile/Kablosuz Kulaklık için telefonları ve müzik

[img=370x494]

Bluedio Tn-2, 20 günde elime geçti [img=16x16]  çok memnun kaldim bluetooth olmasina rağmen iP 8 plus kulakligindan daha iyi ses veriyor.
50 liraya kapmiştim, indirimde bulursaniz ve almayi dusunurseniz kesinlikle almalisiniz.
[img=494x278]