BLUEDİO T7 BLUETOOTH KULAKLIK İNCELEMESİ (26-30 Ağustos`ta 210TL)

  • Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 3K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,340
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
27
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0


 · 

Bir tarafta bluedio t7(170tl) diğer tarafda kuponla 3 tlye aldım kullak içi kullaklık ve ne ironiktir biri diğerinin 55 katı ama ucuz olanın sesi diğerinin 3 4 katı bass ve tizi karlıştırmıycam. 3tlik olan 3 tl için işini kessinlikle çok iyi görüyorum 170 olan ise asla görmüyor bluedio f/p ürünü değil bu son üründe bunu anladım keşke almasaydım.


Bluedio t7 bir günlük izlenimlerimi yazayım ilk olarak bi kargom daha var bluediodan sonrra o son siparişim olcak bir daha allah korusun bluediodan hiç bir şey almam kullaklıkdan bir memnunum bir değilim ama sabah parçalamamak için kendimi zor tutum biri bu kulkaklığı aşırı övüyorsa bilinki bluedio para vermiştir bir ürün bozuk geldi sol kullakdan her 20 saniyede bir cızırtı geliyor çok rahatsız edici istediğiniz ayarı yapın bass ve tizler kötü tn 2 den terk farkı daha büyük olması tn 2 kullak içi performansı daha iyi ayrıca t 6dan otomatik durma olarak daha stabil bu ürün ali expersden soğutu artık alışveriş yapmak istemiyorum bluedioyu tavsiye etmem önnermem almayın cidden ucuz ettin yahnisi kötü olur 57 mm sürücü yazıyor 20 mm varsa ne ollayım rezalet


[img=400x711]
Bluedio T7 ? ? geldi yollarını gözlediğim T7 ? harbiden efsane bi kulaklık tavsiye edilir ( 25-26 dolar gibi bişey açma kapama vergi yok ? )

[img=400x533]Ilk başta bağlantıda sorun yaşadım ama sonrasında sorun kalmadı. Gayet korunaklı bir şekilde geldi. 5 lira gümrük sunum ücreti çıktı. Performansından memnun kaldım.

[img=400x538]Arkadaşlar merhaba dün bir arkadaşın T7 aldığını gördüm bugün de benim elime ulaştı pek aynı fikirde değilim arkadaş ile ilk önce bunu söylemek istiyorum. Ben daha önce bluedio ht ayrıca beats kulakiçi kullanmıştım ama şöyle söylemek gerekirse hiçbirinden bu kadar net sonuç almamıştım. Kulaklığın ses kalitesi çok üst düzeyde. Ayrıca bende çok az bir koku var o da sandığım kadarıyla kutudan geliyor kulaklıktan ilk 4-5 saat koku gelirken şuan pek algılamıyorum. Kulağı sardığı için en ufak bir kulak ağrısı çekmedim bluedio ht küçük olduğu için yarım saatte kulağımı ağrıtmıştı. Anc yi açınca içinden tiz bir ses geliyor fakat müzik ile o ses duyulmuyor. Yalnız çok kötü bir özelliği var onu ekleyip sizden yardım istiyorum. Aux ile bağlandığında muazzam ses kalitesi alırken Bluetooth ile 3-4 tık düşük ses alıyorum ekolayzır vesaire hiç kullanmadım bunlar hakkında bir bilgim yok telefonum pocophone F1 internette biraz araştırdım bu konuda Xiaomi biraz sıkıntılıymış belki benden kaynaklıdır bilmiyorum ama aux ile dehşet ses alırken Bluetooth ile ses seviyesi son seste epey düşük oluyor. Eğer bir ayar yapmam gerekiyorsa yazarsanız çok sevinirim. Sorularınız varsa da yanıtlamaya çalışırım. Bu arada 28 Mart'ta indirimde 175 TL'ye aldım. Bu sabah elime ulaştı. Linki de bırakıyorum. 

[img=400x533] 

Benzer konular

Üst