Banner alanı

Axess E ticaret Festivali

  • Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,316
Tepkime puanı
37
Puanları
48
Yaş
29
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
 


E-ticaretin kartı Axess ile 16-31 Aralık 2017 tarihleri arasında 1v1y, altincicadde, çiçeksepeti, ereyon, evmanya, gittigidiyor, hepsiburada, n11,novabazar,sahibinden,trendyol e-ticaret sitelerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. alışverişinize 50 TL chip-para kazanın. 

Alışverişini ister tek bir siteden, isterseniz kampanyaya dahil farklı sitelerden yapabilirsiniz. 

Kampanyaya Axess Mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz. 

Kampanya detayları: 

Kampanya kapsamında 16-31 Aralık 2017 tarihleri arasında belirtilen e-ticaret sitelerinden yapılacak 150 TL ve üzeri 3. alışverişe 50 TL chip-para hediye edilecektir. 
Kampanya 1v1y, altincicadde, çiçeksepeti, ereyon, evmanya, gittigidiyor,hepsiburada, n11,novabazar,sahibinden,trendyol web sitelerinde geçerlidir. 
Alışverişler ister aynı, ister farklı sitelerden yapılabilir. Seçili sitelerde yapılan 150 TL ve üzeri 3.alışveriş ödüllendirilecektir. 
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 50 TL’dir. 
Kampanya katılımı için harcamadan önce axess mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz. Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra sağlanır. 
Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. 
Kazanılan chip-paraların son kullanma tarihi 15 Ocak 2018’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Ocak 2018 tarihi itibari ile geri alınacaktır. 
Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank sanal kartları yararlanacaktır. 
Kampanyaya ticari kartlar ve Bank'O Card Axess dahil değildir. 
BKM Express’inize tanımlı, belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir. 
Kampanya ""Takı, Mücevher ve Altın"" kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir. 
İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para’da iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. 
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. 
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 
Üst