N11 AXESS KARTTA 500TL/25TL - 1000TL/50TL İNDİRİM

  • Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 538

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,325
Tepkime puanı
21
Puanları
38
Yaş
25
Konum
45 | Manisa


[font=arial, sans-serif]Akbank Chip-Para Kampanyası - 50 TL Chip-Para

[font=arial, sans-serif]


[font=museo-700, Arial]Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
[font=museo-300, Arial]Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda


[font=museo-700, Arial]Axess Chip Para kampanyası nedir?
Kampanya kapsamında, 1- 15 Haziran 2019 tarihleri arasında n11.com’da tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 50 TL chip-para kazanma imkanı sunulmaktadır.
[font=museo-700, Arial]Kampanyaya nasıl katılırım?
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından N11 yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
[font=museo-700, Arial]Axess mobil üzerinden kampanyaya nasıl katılabilirim?
Axess mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi kullanıcıların ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel kullanıcılar sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
[font=museo-700, Arial]Kazandığım chip-para’ları ne zamana kadar kullanabilirim?
Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak ve 30 Haziran 2019 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Temmuz 2019 tarihinde geri alınacaktır.
[font=museo-700, Arial]Hangi kartlar kampanyaya dahildir?
Axess, Wings, Free, Neo, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir.
[font=museo-700, Arial]Kampanyadan chip-para nasıl kazanabilirim?
Chip-para kampanyası kullanıcı bazındadır. Bir kullanıcı asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, kullanıcının kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
[font=museo-700, Arial]Kayıt olmadan kampanyadan yararlanabilir miyim?
Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
[font=museo-700, Arial]Tüzel kullanıcılar ticari kredi kartlarıyla kampanyaya katılabilir mi?
Tüzel kullanıcıların tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
[font=museo-700, Arial]Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler var mı?
Kampanya “Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat kategorileri” kapsamında yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 

Benzer konular

Üst