Banner alanı

YS Hesap Oluşturucu V1

rebellon51

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
  • Requests ile yazılmıştır %1 cpu belki kullanır :)
  • selenium'a ait bir kod bulunmamaktadır. Bu yüzden seri işlem yapılabilmektedir.
  • Python dilinde apilerle iletişime geçerek hesap oluşturur. Yemeksepeti, random genarator ve gmail'in apisiyle iletişim halinde olup 200 harici bir statuscode döndüğü anda işlemi resetler.
  • Açtığı hesapları Txt'ye kayıt eder. ilk sürümdür. sitenin güncellenmesi buton positionları değişmesi bu sistemi bozmaz sadece api'den iletişime geçer.
  • Numara onay sistemi entegre edilecektir. Düzgün bir numara sitesi bulunduğunda.
  • Şuan ki durumda program mı aylık lisans olarak satmak mı. Boş hesap satmak mı mantıklı bilemedim. Ama boş hesap, mail doğrulaması yapılmış şekilde txt olarak teslim edebilirim. numara kısmını halledip böyle bir sistem yapmışken işi tam kurup site kısmına geçmeyi düşünüyorum.Token sistem vb. gibi sistemlerin hepsini oluşturup piyasa fiyatını kırarım artık :) tek giderimiz telefon numarası olur.

rebellon51

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu sektöre yeni giriyorum. İş tekliflerine açığım. İhtiyaca duruma uygun program yazılır. Beraberce iş yapabilir ya da hesap temini sağlayabilirim. Ek olarak numara temin edebilecek arkadaşlar fiyat bırakırsa sevinirim. Sürekli bir çalışmamız olacaktır. Şuan token sistemini ve android ve ios app kısmını geliştiriyorum.

Destroyer1998

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu sektöre yeni giriyorum. İş tekliflerine açığım. İhtiyaca duruma uygun program yazılır. Beraberce iş yapabilir ya da hesap temini sağlayabilirim. Ek olarak numara temin edebilecek arkadaşlar fiyat bırakırsa sevinirim. Sürekli bir çalışmamız olacaktır. Şuan token sistemini ve android ve ios app kısmını geliştiriyorum.
tg varmı hocam

can2366

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Gmail kullanımı pek mantıklı değil ama sistemin sadeliğini beğendim. Hesapları mail:şifre dışında token-cookie olarak da kaydedebilir, ilerleyen süreçte yapacağın sistemde. Bir de register işlemi için yemeksepetinin mobil apisini mi yoksa web apisini mi kullanıyorsun tam bilemedim.

rebellon51

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Gmail kullanımı pek mantıklı değil ama sistemin sadeliğini beğendim. Hesapları mail:şifre dışında token-cookie olarak da kaydedebilir, ilerleyen süreçte yapacağın sistemde. Bir de register işlemi için yemeksepetinin mobil apisini mi yoksa web apisini mi kullanıyorsun tam bilemedim.
Txtye mail adını yazıyor içinede çerezleri kaydediyor zaten