Banner alanı

yemeksepeti ucuz numara sitesi

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yemeksepeti için ucuz sms sağlayan site bilen var mı (5sim vesaire değil.) Satan kişilerin sayısı bayağı arttı haliyle fiyatlar da artıyor birisi arttırınca diğerleri de ona uyuyor ucuza satmayayım diye, öğrenci adamlarız 30 liraya hesap satıyorlar 2 sipariş versek masrafı 50 lira. Haftalık 200 lira harcayamam kusura bakmayın haftalardır arıyorum daha da bulamazsam ben yiyemezsem kimse yiyemesin mantığıyla tüm siteleri listeleyip şikayet edeceğim yemeksepeti artık türklere ait edeğil, bunun peşine düşerler. Bilen varsa özelden iletirse sevinirim kendim yemek için alacağım bazı çocuklar numara için konu açıp 2 hafta sonra hesap satmaya başlamış, 10 15 lira için o kadar vakit harcayamam boş işler bunlar sadece akşam eve geldiğimde güvenle kendim halledip ucuza yemek istiyorum!

timcik2

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
gerçekten varsa paylaşabilirmi birileri şartlar malum durumumuz beli

kedicemm

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
taktiği açıklayan arkadaş yüksek miktarda ödeme yapılır
ig:icemcanavar

wiru5

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Buralar değerlenir belki yerimizi alalım

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
SATIŞ YAPAN KULLANICI SAYISI ÇOK ARTTI, 1 2 AYA KALMAZ BU DURUM PATLAK VERİR, HER GÜN 30 40 LİRA VERMEK İSTEMİYORUZ ANLAYIN ARTIK

canpng

Kayıtlı Üye
Web sitesi
applefavour.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Haklısınız. 30-34 lira hesap parası veremem. Bir de sitelerine Shopier kurmuşlar ona da komisyon ödeyince iyice artıyor fiyatı. Bir numara onayının masrafı ne kadar olabilir? Max. 20 lira ki o da değildir bence. Biri fiyat artırınca hepsi birden artırıyor. Yeter artık. Yöntemi bilen paylaşırsa sevinirim. Böyle kendini akıllı sanan insanlara para kaptırılmasın.
Yemeksepeti için ucuz sms sağlayan site bilen var mı (5sim vesaire değil.) Satan kişilerin sayısı bayağı arttı haliyle fiyatlar da artıyor birisi arttırınca diğerleri de ona uyuyor ucuza satmayayım diye, öğrenci adamlarız 30 liraya hesap satıyorlar 2 sipariş versek masrafı 50 lira. Haftalık 200 lira harcayamam kusura bakmayın haftalardır arıyorum daha da bulamazsam ben yiyemezsem kimse yiyemesin mantığıyla tüm siteleri listeleyip şikayet edeceğim yemeksepeti artık türklere ait edeğil, bunun peşine düşerler. Bilen varsa özelden iletirse sevinirim kendim yemek için alacağım bazı çocuklar numara için konu açıp 2 hafta sonra hesap satmaya başlamış, 10 15 lira için o kadar vakit harcayamam boş işler bunlar sadece akşam eve geldiğimde güvenle kendim halledip ucuza yemek istiyorum!

gorbacov67

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
sabırsızlıkla bekliyoruz bir babayiğit çıkarmı

Hage392

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Api ne bende bilmiyorum bakalım. Bakiye var numara kullanılmış diyor

zuenz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
kimse burada kullandığı methodu size karşılıksız vermez millet bu işten para kazanıyor yaptığı methodu söylese 1 hafta içinde patlar enayi mi de söylesin sana