Banner alanı

YEMEKSEPETİ HESAP SATAN BAZI ÇAKALLARIN İFŞASI

DOLAYANADAM

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tehdit, küfür, hakaret ... Bunlar suçtur. Yaşınız küçük mü bilmiyorum ama internet üzerinden yaptıklarınızdan da sorumlusunuz.
Kimseyi tehdit etmemiş. Kimseye küfür de etmemiş hafifimsi argo bile olmayacak kelimeler kullanmış.

DOLAYANADAM

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dostum derdin ne anlamadım senin, tamam satıcılar sonradan aynı hesabı maliyet olmaksızın yüksek fiyatlara satabiliyorlar ve bunu ben de doğru bulmuyorum ama zaten senin aldığın ürün tek kuponlu hesap kategorisinde ve bu hesaptan iki kupon kullanmayı beklemek veya hesabın kuponunu kullandıktan sonra tekrar yeni kupon geldiğinde kullanmayı beklemek mantık işi değil, sen hesabı değil kuponlu siparişi satın alıyorsun, hesabın kontrolü ve değişim hakkı zaten satıcıya ait
1. si hesapların satılmasına bir şey demiyoruz. HESAPLARIN ELİMİZDEN ALINMASINA BİR ŞEY DİYORUZ.

2. olarak SATIN ALMAK NE DEMEK? araştırmanı öneririm. Bir şeyi satın alırsan ona SAHİP OLMUŞ olursun. Bu kendini bilmez utanmazlar. Senin satın alarak SAHİP OLDUĞUN hesapları tekrardan sana satıyor. Bunun neresini destekliyorsunuz?

DOLAYANADAM

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ne olursa olsun küfür/hakaret etmeye aşağılamaya kimsenin hakkı yoktur .

Bu konu sürekli gündeme geliyor nedense. Daha önceki tartışmaları okusanız biraz.
Satarken çoğu satıcı sadece kuponu sattıklarını hesabı geri alma haklarının bulunduğunu sitelerinde belirtiyorlar.

Müşteriler hesaplarının tamamen kendilerinde kalmasını istiyorlarsa satıcılar ile konuşabilirler.

Burayı dingonun ahırına çeviremezsiniz!

Şunu da belirtiyim bu tarz hesapların alımını/satilimini desteklemiyoruz.
Satın alıp sahip olduğumuz hesapları tekrar bize satıyorlar? SATIN ALMAK kelimesinin anlamını okudunuz mu? :D

sapara27

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1664483982189.png
Hes-App isimli site sözde siteyi kapatıp içerde kalan son kullanması geçmemiş tokenlara çöküyor, sonrasında da böyle laubalice konuşuyor, bana 11 lira için değil bütün hesaplardan aynı firmadan burger siparişi vererek tokatladığı yemeksepetine hesap verecekler, iyi forumlar

Pieskas

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ekli dosyayı görüntüle 1867
Hes-App isimli site sözde siteyi kapatıp içerde kalan son kullanması geçmemiş tokenlara çöküyor, sonrasında da böyle laubalice konuşuyor, bana 11 lira için değil bütün hesaplardan aynı firmadan burger siparişi vererek tokatladığı yemeksepetine hesap verecekler, iyi forumlar
Knk bos iş ya böyle adamlar

Batuhanejrjf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ekli dosyayı görüntüle 1867
neredeyse 1 ay olmuş ne yaptınız hocam ?