Banner alanı

YEMEKSEPETİ HESABI SATAN SİTELERDEN ALIŞVERİŞ YAPARKEN DİKKAT EDİN

• Konbuyu başlatan ODAKAB
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görüntüleme : 3K

Gran87

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar kurnaz satıcıları önlemek ve hesap fiyatlarının artışını engellemek istiyorsanız; Eğer satıcı hesabı sizden geri alacaksa tek yapmanız gereken sipariş size ulaştıktan sonra "HESABIMI SİL" VE ÇIKIŞ YAPMAK.

ODAKAB

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar kurnaz satıcıları önlemek ve hesap fiyatlarının artışını engellemek istiyorsanız; Eğer satıcı hesabı sizden geri alacaksa tek yapmanız gereken sipariş size ulaştıktan sonra "HESABIMI SİL" VE ÇIKIŞ YAPMAK.
Bu aslında fiyatların artmasına yol açar ama sistemi zorla düzelttirmek için başka çare yok.
Siparişi bizim yerimize geçen satıcılardan almak daha iyi, 17 liraya yapan birinden alıyorum daha sorun yaşamadım.

Gran87

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu aslında fiyatların artmasına yol açar ama sistemi zorla düzelttirmek için başka çare yok.
Siparişi bizim yerimize geçen satıcılardan almak daha iyi, 17 liraya yapan birinden alıyorum daha sorun yaşamadım.
Hiçbir şekilde fiyatlar artmaz. Aksine fiyatları artıran kurnaz satıcılar piyasadan temizlenir veya piyasaya uymak zorunda kalır. Siparişi senin yerine geçen satıcı ile hesabı senden tekrar geri alan satıcı arasında bir fark yok. İkiside gelecek olan hediye kuponu tekrardan satıp kâr elde edecektir. Piyasada güvenilir, dürüst satıcılar mevcut. Onlardan alabilirler.

ODAKAB

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hiçbir şekilde fiyatlar artmaz. Aksine fiyatları artıran kurnaz satıcılar piyasadan temizlenir veya piyasaya uymak zorunda kalır. Siparişi senin yerine geçen satıcı ile hesabı senden tekrar geri alan satıcı arasında bir fark yok. İkiside gelecek olan hediye kuponu tekrardan satıp kâr elde edecektir. Piyasada güvenilir, dürüst satıcılar mevcut. Onlardan alabilirler.
Açıkçası benim sorunum fiyatlarla değil, fiyatı beğenmessem almam ama benim sorunum sistemde açıklar olması ve sorun çıktığında benim başıma patlaması. Uygun fiyatla kalıcı olarak onaylı hesap veren varsa yazın ben de ondan alayım.

rrrburak31

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Böyle yapa yapa bu işi bitireceksiniz satıcıda kâr ediyor alıcıda. Satıcıları savunmuyorum şimdiden söyliyeyim tarafsızım ama şöyle bir konu var. Her satıcının bir kuralı bir sistemi var isim vermek istemiyorum. Çoğu site tokenleri 1 ay içinde değişiyor ama açıklamalarında bu konu hakkında bilgilendirme yapıyorlar. Kullanımdan sonrası hesap alınır diye. Bir site sadece bir günlük hesap diye satıyor onun yaptığınıda hoş değil evet. Bazıları hesap satılık değil indirim satılıktır diye açıklamalarında bu konu hakkında bilgilendirme yapıyorlar. Yani ben hesabı 30-25 arası TL’ye alıyorum çift hesap benim işimi görüyor. Sonradan o hesaba girmiyorum zaten. Her türlü kâr ediyoruz onlarda kâr ediyor tabii bir site bana bu konunun zorluklarını anlattı. İsim vermiyim ama gece gündüz sistemle uğraşıyorlar onay yapıyolar hesap başı kâr az bildiğiniz gibi değil numaralar 20-25 lira arası + olarak hesap ücreti var. Birde milletin sorunu ile uğraşıyorlar. Bence bu konuyu fazla kurcalamayın şurda hem biz kâr ediyoruz hemde onlar. Kurcalamaya devam ederseniz ne biz kâr ederiz nede onlar. Şurda 10-20 liraya yemek yiyoruz zehir etmeyin. Satıcılarda lütfen skt sonrası veya 1 ay içinde Token değişimi yapıyoruz diye açıklamalarında bulundurma yapsınlar. Ona göre alım yapsın müşteriler. Sonuçta zorla aldırmıyorlar her sitenin bir kuralı var ona göre alım yapsınlar çoğu sitenin açıklamasında zaten skt sonradi hesap alınır diye yazıyor. Hala neyi zorluyorsunuz. Kurallara göre hesap alınız. Her şey KURAL KURAL KURAL
Çoğu site tokenleri 1 ay içinde mi değişiyor lan sipariş verdikten maks 12 saat sonra hesaba giriş yapılmıyor ne anlatıyorsun xD