Banner alanı

YEMEKSEPETİ 90/60 SİPARİŞ GEÇİLİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedel_01

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
🛑TELEGRAM ( @FurkanYS )
🛑WHATSAPP ( 5441990201 )

REFERANSLARIM MEVCUTTUR ✅

Ekli dosyalar

• yemek-sepeti-indirim-kodu.png
    yemek-sepeti-indirim-kodu.png
    338.3 KB · Görüntüleme: 98

kasliimam

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu arkadaş dolandırıcı inanmayın sipariş geçti sipariş iptale düştü tekrar sipariş geç dedim extra farkını attım 85+21 TL toplamda sonrasında siparişi geçmeden engelledi şimdi kendisi bilir ben sana napacagimi çok iyi biliyorum. Bütün ev aile TC kimlik numara herşey elimde var şuan senin şerefinle oynayacam

Sillo100

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kardeşim paylaştığım telegram adına tiklarsaniz forumda yasaklanmış olduğunu görürsünüz niye bakmadan hemen sipariş veriyorsunuz ki?

bedel_01

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu arkadaş dolandırıcı inanmayın sipariş geçti sipariş iptale düştü tekrar sipariş geç dedim extra farkını attım 85+21 TL toplamda sonrasında siparişi geçmeden engelledi şimdi kendisi bilir ben sana napacagimi çok iyi biliyorum. Bütün ev aile TC kimlik numara herşey elimde var şuan senin şerefinle oynayacam
Arkadaş yanlış anlamış üstte teşekkürler yazdı zaten. Siparişi yoldaydı ve eline ulaştı ✅

bedel_01

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kardeşim paylaştığım telegram adına tiklarsaniz forumda yasaklanmış olduğunu görürsünüz niye bakmadan hemen sipariş veriyorsunuz ki?
Spamdan(çok mesaj atmak) yasaklandı yöneticiye bildirip bilgi alabilirsiniz. Mevcut sipariş görsellerini isteyene atar, referans belirtebiliriz .

harmanimben

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
+ref forumdan dolandırıcılıktan değil spamdan yasaklıdır. Hala sipariş geçiyor.

cm.tprk

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Siparişleri yanlış geçiyor uğraşmayın. siz kazıklanıyorsunuz üstüne bir de para ödüyorsunuz. Jokerden almak daha avantajlı...

Yasoski

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Numara sorgu atmışssında bunu yapan adam ordan burdan numara satın alıp wp kullanıyordur.

harmanimben

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
+ref 3. siparişim, artık takır takır veriyorum. Hızlı ve güvenilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...