Banner alanı

Yemeksepeti 30TL'de 20TL İndirim Yapan Onaylı Hesaplar

• Konbuyu başlatan Kubilay
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görüntüleme : 2K

Kubilay

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

🍽️ Yemeksepeti 30/20 Kuponlu Onaylı Hesaplar 🍽️
✅ 30/20 Kuponlar hesaba tanımlıdır. 30 TL'lik sepete 10 TL ödersiniz.
✅ Hesaplar onaylanmıştır. Sizden sms onayı istemeyecektir. Direkt sipariş verebilirsiniz.
✅ Garanti veriyorum. Sipariş iptal olursa iade ya da değişim sağlıyorum. Kendi hesabınızda iptal olma şansı neyse bunda da o kadardır.
✅ Skt: 4 Temmuz 23:59
SADECE !!! 7 TL !!!
Konuya mesaj yazarsanız ya da whatsapp'tan iletişime geçerseniz hemen dönüş yaparım.

👍 Hesaplar garantilidir.
👍 Hesaplar sizde kalabilir. Şifre değiştirebilirsiniz.
👍 Banabi ilk sipariş(45/20) kampanyasını kullanabilirsiniz. Yemeksepeti ilk siparişten sonra otomatik tanımlanır.
İndirimler restoranı etkilememektedir. Restoranlar firmadan tam parasını almaktadırlar. İçiniz rahat olabilir bu konuda. İndirimsiz siparişle birebir aynı hizmeti alırsınız.
Ödeme: Enpara, Ziraat, Halkbank, Tosla, Papara, Fastpay.
Edit:Whatsapp numarası konu sahibi istediği için silinmiştir. Özel mesajla kendisine ulaşınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

omeraydinss

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

🍽️ Yemeksepeti 30/20 Kuponlu Onaylı Hesaplar 🍽️
✅ 30/20 Kuponlar hesaba tanımlıdır. 30 TL'lik sepete 10 TL ödersiniz.
✅ Hesaplar onaylanmıştır. Sizden sms onayı istemeyecektir. Direkt sipariş verebilirsiniz.
✅ Garanti veriyorum. Sipariş iptal olursa iade ya da değişim sağlıyorum. Kendi hesabınızda iptal olma şansı neyse bunda da o kadardır.
✅ Skt: 4 Temmuz 23:59
SADECE !!! 7 TL !!!
Konuya mesaj yazarsanız ya da whatsapp'tan iletişime geçerseniz hemen dönüş yaparım.

👍 Hesaplar garantilidir.
👍 Hesaplar sizde kalabilir. Şifre değiştirebilirsiniz.
👍 Banabi ilk sipariş(45/20) kampanyasını kullanabilirsiniz. Yemeksepeti ilk siparişten sonra otomatik tanımlanır.
İndirimler restoranı etkilememektedir. Restoranlar firmadan tam parasını almaktadırlar. İçiniz rahat olabilir bu konuda. İndirimsiz siparişle birebir aynı hizmeti alırsınız.
Ödeme: Enpara, Ziraat, Halkbank, Tosla, Papara, Fastpay.
Edit:Whatsapp numarası konu sahibi istediği için silinmiştir. Özel mesajla kendisine ulaşınız.
Stok mevcutmu