Banner alanı

[YEMEK-SEPETİ] TAM KAPSAMLI BOT | CAPTCHA GEÇİCİ | PROXY EKLENEBİLİR BOT

gurbetci

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba, bi süredir piyasada yemeksepeti botu eksikliği olduğunu fark ettim ve program geliştirmeye karar verdim, program bitti ve bir iki gündür test ediyordum

Bot sistemi hakkında bilgi almak istyorsanız tüm bilgiler aşağıda yazmaktadır, videolu şekilde de anlatım mevcut.

Hesap açma / Kupon kontrol / Hesap SMS onay / Hesap silme / Adrese Sipariş / Hesap Şifre Değiştirme

1 - Lisans ve HWID koruması bulunmaktadır sadece programı satın alan kişinin bilgisayarın da çalışmaktadır.

2 - Kupon kontrol süresi minimum - 7 maximum - 13 saniye arasında. ( 1 - 2 saniye değişiklik gösterebilir )

3 - Otomatik captcha doğrulaması bulunmaktadır doğrulamayı ses ile kendini otomatik yapmaktadır. (2Captcha gibi sistemlere para vermeniz gerekmemektedir)

4 - Program full otomatik çalışmaktadır, bilgisayarınızı açık bıraktıktan sonra otamatik olarak hesap kurulumu veya istediğiniz her türlü işlemi yapar.

5 - İsteğe özel proxy eklenebilir, proxysiz şekilde çalışabilir ama proxyli bir şekilde captcha düşmeden ve çok hızlı şekilde sorunsuzu işlemleri gerçekleşir, ama proxy fiyatı sisteme dahil değildir. Proxyi ücretini siz karşılayacaksınız.

dışarıdan çok fazla ödeme aldığımdan dolayı ve gizlilik istediğim için, banka,papara,vs ödeme yöntemleri kullanılmayacaktır. Sadece Kripto TRX coin ile ödeme kabul edilecektir. Bu ödeme yöntemini kabul edenler iletişime geçsinler coin harici ödeme kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Program çok fazla kişiye satılmayacaktır, alan kişilere kurulumu AnyDesk ile bağlanıp yapacağım. programda sıkıntı çıkarsa güncelleme gerekirse vs. bu güncellemeyi alacaksınız sonradan her hangi bir ücret talep edilmeyecektir..

Fiyat bilgisi ve aklınıza takılanlar ile ilgili ulaşmak için telegram adresim.

adgjm33

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
arkadaşlar bu hesapla Chi aynı kişi, herkesi dolandırdı. şimdide farklı bot yapıp aynı kişilere tekrar satacak muhtemelen bu döngü devam edecek. Bu adamın birden ortaya çıkması tesadüf değil. daha önce papara ve iban ile ödeme alıyordu. ama şimdi ne hikmetse sadece kripto ile ödeme alıyor.
bu dolandırıcının Adı soyadı Yunus Korkmaz. Tc nosu:*********** doğum tarihi **.**.**** anne adı: ***** baba adı: ****** Bu adamndan botu alırsanız 1 ay çalışır sonra ortadan tüyer dikaktli olun. Bu kimlik bilgileri bu elemana ait değilse bile bir yakınına ait. muhtemelen yurtdışında yaşayan bir yakını. şuan bilgileri topluyorum. bu adamı rezil edecem. yok öyle milleti tokatlayıp kaçmak.

(Moderatör tarafından kişiler bilgiler kaldırılmıştır. Bunların paylaşılması suç unsuru oluşturuyor. Lütfen dikkatli olunuz!)

Moderatör tarafında düzenlendi:

tefteff

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
arkadaşlar bu hesapla Chi aynı kişi, herkesi dolandırdı. şimdide farklı bot yapıp aynı kişilere tekrar satacak muhtemelen bu döngü devam edecek. Bu adamın birden ortaya çıkması tesadüf değil. daha önce papara ve iban ile ödeme alıyordu. ama şimdi ne hikmetse sadece kripto ile ödeme alıyor.
bu dolandırıcının Adı soyadı Yunus Korkmaz. Tc nosu:27152092738 doğum tarihi 26.09.1996 anne adı: gülsüm baba adı: mustafa... Bu adamndan botu alırsanız 1 ay çalışır sonra ortadan tüyer dikaktli olun. Bu kimlik bilgileri bu elemana ait değilse bile bir yakınına ait. muhtemelen yurtdışında yaşayan bir yakını. şuan bilgileri topluyorum. bu adamı rezil edecem. yok öyle milleti tokatlayıp kaçmak.
Sana nereden ulaşabilirim yardım etmek istiyorum

pantheon

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bu dolandırıcının Adı soyadı Yunus Korkmaz. Tc nosu:27152092738 doğum tarihi 26.09.1996 anne adı: gülsüm baba adı: mustafa... Bu adamndan botu alırsanız 1 ay çalışır sonra ortadan tüyer dikaktli olun. Bu kimlik bilgileri bu elemana ait değilse bile bir yakınına ait. muhtemelen yurtdışında yaşayan bir yakını. şuan bilgileri topluyorum. bu adamı rezil edecem. yok öyle milleti tokatlayıp kaçmak.
Kanıtınız var mı?

Ek olarak kimsenin kimlik bilgilerini ifşalamayın. Durduk yere başınız yanmasın.

adgjm33

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
adam zaten topukladı telegram silmiş. ben zaten işin yasal takipçisi olacam havale yaparken açıklamaya başka birşey yazmıştım. bütün bilgileri elimizde.

ŞenayYildirimm99

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben de dolandirildim arkadaşlar hatta bir başlık da açtım bunun hakkında. Hakkımızı arama gibi bir imkanımız var mı?

adgjm33

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yunus aramızda konuştuk yarın öğlene kadar @yesilzet bu hesaba ulaş. Konuşalım seninle eğer inat edersen bizde farklı yollara başvuracağız. Şuan adresine kadar herseyin elimizde. Eğer mantıklı davranmak istiyorsan bu hesaba ulaş.