Banner alanı

YEMEK SEPETİ SMS 18 TL , TOPLU SATIŞ STOCK SINIRSIZ +90

• Konbuyu başlatan Neo159
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görüntüleme : 3K

kaiza

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
İşte sıkıntı şurada dolandırılanlar yeşillendirsin hep önden bi para atılır adam engeller ve iş biter dolandırılma olaylarının öncesi hep parayı önden atmaktır
sabahtan beri forumda karşıma çıkıyosunuz neo ile günlük toplu siprişlerimiz oluyor o da bende toplu çalışıyoruz ticaretimizde bir sorun yaşamadık yemeksepetinin indirim açığını kullanıp burda insanlara dolandırıcı demek ne kadar doğru ilk önce hangi sektörün içindesiniz onu kontrol edin düzgün bi kişiliğimiz varsa kendi şahsi hesabınız üzerinden indirimsiz sipariş verin lütfen :)

procix

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sıkıntı şurada birbirinize destek atıyorsunuz tamam olabilir ama ben burada para verip dolandırılan bir çok insan adına konuşuyorum ve hep aynı yalan dolanla millet kandırılıyor. Açık kullanmak başka direk olarak insanı kazıklamak başka bir durum yemek sepeti isterse bu açığı zaten kapatabilir önlem alınmıyor doğru düzgün.

kaiza

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sıkıntı şurada birbirinize destek atıyorsunuz tamam olabilir ama ben burada para verip dolandırılan bir çok insan adına konuşuyorum ve hep aynı yalan dolanla millet kandırılıyor. Açık kullanmak başka direk olarak insanı kazıklamak başka bir durum yemek sepeti isterse bu açığı zaten kapatabilir önlem alınmıyor doğru düzgün.
yapmanız gereken tek şey ucuz ürünlerden ve referansı olmayan yeni katılan kişilerden uzak durmak ucuza kaçarsanız daha çok tokat yersiniz iyi forumlar :)