Banner alanı

YEMEK SEPETİ SİPARİŞ GEÇME YÖNTEMİ

cadali35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sistem patladı. Artık sitenden bol bol fahiş fiyata satarsın.

cadali35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Anlık sorun varmış. Bu arada yazmadan edemeyeceğim. Bu yöntem sona erdikten sonra senin sitenden onlarca hesap alıp, kullanmadan sadece içinde kayıtlı Türk numaralarını arayıp numaranızla sahte hesap açmışlar, telefonunuza gelen onaya sizin haberiniz olmadan ulaşmışlar diye bildireceğim. Ve Arasından birkaç kişi muhakkak dava açar.

cadali35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Çok öyle hesaplar aldık. Göreceğiz sen mi bu işi biliyorsun ben mi. Sipariş verdiğim restaurant mahallemde olan bir restaurant ise nasıl numaraya ulaşıp numara sahibine ulaşacağım göreceksin. Tüm forum üyeleri de okusun bu mesajı. Türk numarası ile hesap açıp satış yapmayın bu adamın düştüğü duruma düşersiniz. Siteden paylaşım yapacağım numara sahiplerinin açtığı dava dosyalarının ekran fotoğrafını.

İbrahimyasar676

Kayıtlı Üye
Web sitesi
ucuzadoy.com.tr
Ticaret puanı - 0%
0   2   0
Çok öyle hesaplar aldık. Göreceğiz sen mi bu işi biliyorsun ben mi. Sipariş verdiğim restaurant mahallemde olan bir restaurant ise nasıl numaraya ulaşıp numara sahibine ulaşacağım göreceksin. Tüm forum üyeleri de okusun bu mesajı. Türk numarası ile hesap açıp satış yapmayın bu adamın düştüğü duruma düşersiniz. Siteden paylaşım yapacağım numara sahiplerinin açtığı dava dosyalarının ekran fotoğrafını.
Tamam reis yaparsın

cadali35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu adamın satış yapıp kapattığı aşağıdaki sitelerden hesap alan ve aldığı hesap bilgileri duran biri bana özelden ulaşabilir mi.

cadali35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sat sen sat. Daha çok sat. Senin sitelerinden hesap alanların hesaplarını tek tek topluyorum. 4 adet sattığın hesabı forumda sağolsunlar verdiler. Şöyle 10 tane toplarsam güzel planlarım var sana. BURADAN TEKRAR YAZIYORUM. İKİ MESAJ ÜSTTE YAZDIĞIM BU ADAMIN SATIŞ YAPIP KAPATTIĞI SİTELERDEN ALIŞVERİŞ YAPAN VE HESAPLAR DURAN KİŞİLER BANA ULAŞABİLİR Mİ.

fanfan2323

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sat sen sat. Daha çok sat. Senin sitelerinden hesap alanların hesaplarını tek tek topluyorum. 4 adet sattığın hesabı forumda sağolsunlar verdiler. Şöyle 10 tane toplarsam güzel planlarım var sana. BURADAN TEKRAR YAZIYORUM. İKİ MESAJ ÜSTTE YAZDIĞIM BU ADAMIN SATIŞ YAPIP KAPATTIĞI SİTELERDEN ALIŞVERİŞ YAPAN VE HESAPLAR DURAN KİŞİLER BANA ULAŞABİLİR Mİ.
Hocam sorun nedir bu adama takmsiin kafayi

İbrahimyasar676

Kayıtlı Üye
Web sitesi
ucuzadoy.com.tr
Ticaret puanı - 0%
0   2   0
Toplamaya devam et dostum. Senin bu işsiz dedektifliğin, benim satışlarımı artırmaktan başka bir işe yaramıyor. Emeğini boşa harcadığın için teşekkürler 😅😅 Yaptığın işle bir şey kazanabilecek olsaydın piyasada hesap kalmazdı.

cadali35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Rica ederim ne demek. Açtığın siteleri neden kapattın. Yoksa sen dolandırıcı mısın. Site nasıl müsaade ediyor senin hâlâ burada olmana. Bir insan nasıl üç site açar ve kapatır bir sebebi olmalı.

İbrahimyasar676

Kayıtlı Üye
Web sitesi
ucuzadoy.com.tr
Ticaret puanı - 0%
0   2   0
Rica ederim ne demek. Açtığın siteleri neden kapattın. Yoksa sen dolandırıcı mısın. Site nasıl müsaade ediyor senin hâlâ burada olmana. Bir insan nasıl üç site açar ve kapatır bir sebebi olmalı.
Müşterilerimizden hesap aldığına göre dolandırıcı değilmişiz demek ki. Dolandırıcı olsak burada belli olurdu zaten. Aman ha, şununla da uğraşma; yeni forum hesabı açıp 'bu dolandırıcı' diye yazmak büyük mallık olur.

cadali35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yavrucuğum bunu sen bana özelden yazdım zaten. Bende sana cevabı verdim. Ne oldu işin gücün kalmadı buradan da aynı mesajı yazayım mı dedin.

İbrahimyasar676

Kayıtlı Üye
Web sitesi
ucuzadoy.com.tr
Ticaret puanı - 0%
0   2   0
Yavrucuğum bunu sen bana özelden yazdım zaten. Bende sana cevabı verdim. Ne oldu işin gücün kalmadı buradan da aynı mesajı yazayım mı dedin.
Yazdığın mesaj cevapsız kalmasın diye yazdım. Daha fazla uzatma,
kardeşim. Kes sesini. İstediğim şeyi satarım, bu seni ilgilendirmez. Sen de istediğini yap, bu da beni ilgilendirmez