Banner alanı

YEMEK SEPETİ HESAP AÇMA BOTU + KUPON CHECKER UYGUN FİYATLI

• Konbuyu başlatan Hubble2
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 22
  • Görüntüleme : 2K

Hubble2

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Selamler , elimde benim yazmış olduğum python uztantılı yemek sepeti hesap açma botu ve kupon checker var.İkisini uygun fiyata satıyorum. Proxy istemeden günde binlerce hesap açabilirsiniz. Ortalama 50- 60 hesap açtıktan sonra 1 kere captcha doğrulaması istiyor başka yapmanız gereken bir şey yok. Ayrıca kupon checker ile hesaplarınıza kupon tanımlanıp tanımlanmadığınıda kontrol edeblirsiniz. Botun ve checkerın nasıl çalıştığını, nasıl kurulum yapmanız gerektiğini size anlatıcam. İletişim için Telegram : t.me/Hubble2

ryane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Selamler , elimde benim yazmış olduğum python uztantılı yemek sepeti hesap açma botu ve kupon checker var.İkisini uygun fiyata satıyorum. Proxy istemeden günde binlerce hesap açabilirsiniz. Ortalama 50- 60 hesap açtıktan sonra 1 kere captcha doğrulaması istiyor başka yapmanız gereken bir şey yok. Ayrıca kupon checker ile hesaplarınıza kupon tanımlanıp tanımlanmadığınıda kontrol edeblirsiniz. Botun ve checkerın nasıl çalıştığını, nasıl kurulum yapmanız gerektiğini size anlatıcam. İletişim için Telegram : t.me/Hubble2
TG bakarmısınız

python7

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam senden aldığım botta çok sorun çıkıyo sürekli duruyo ve captcha istiyo baya yardımcı olmuştunuz bana ama başka alıcam ben sizin bot çok iyi değil maalesef
captcha bunda da istiyo şansa geliyor o

ryane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Botu satın aldım arkadaş video ile kurulumunuda anlattı uygulama sorunsuz çalışıyor nadiren captcha istiyor onunda dışında iyi ilgili,güvenilir arkadaş +ref

Sillo100

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bot sorunsuz çalışıyor satın aldım arkadaş ilgili ve güvenilir bir satıcı çok teşekkür ederim..

ataolll

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bot sorunsuz çalıştı şimdilik en ufak sorun yaşamadım eğer olur da yaşarsam buradan bilgilendireceğim ama şu anlık güvenilir satıcı.

İbraxt

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
+ref güvenilir satıcı, çok ilgili kurulumundan çalışmasına kadar her şeyi açıklayıcı bir şekilde yanıtladı. Teşekkürler