Banner alanı

XİAOMİ Mİ BAND 4 ALİEXPRESS`TE SINIRLI STOKLU SATIŞTA 270TL

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 2K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

CHİNA versiyonu 297TLden satılıyor yeni çıktığı için bu kadar pahalı olması normal.​
Açıklamadan anladığım kadarıyla yeni diller türkçe dahil güncelleme ile gelicek.​
SON 30 TANE!!!​

Q & A Hakkında Yeni Mi Bant 4
S: farklı sürümleri mi band 4?
A: biz 3 sürümleri. Globle sürüm, Çince versiyonu (standart) ve Çince versiyonu (NFC). Globle sürümü ve Çin NFC olmadan standart sürüm ve AI hoparlör olmadan. Sadece Çin NFC versiyonu NFC ve AI hoparlör fonksiyonu var.

S: Ne Zaman mi band 4 sevk edilecektir?
Bir: Bu olacak başladı 14th üzerinde satmak için Haziran. Sayın Carl ilk stok alacak, ve sipariş tarafından emir göndermek zamanı.

S: NFC var? Eğer NFC anakara Çin dışarı çalışacak?
Bir: bildiğimiz Gibi, mi band 3 iki sürümü vardır (stardard sürümü ve NFC VERSIYONU), aynı gibi mi band 4, bu iki versiyonu var. Ve NFC hakkında, sadece "Analog kapı kartı" fonksiyonu çalışma olacak dışarı anakara Çin, diğer fonksiyonları gibi, google ödeme/otobüs kartı çalışamaz dışında anakara Çin.

S: bu öğe satış NFC ile?
Bir: Eğer görmek, Sayın Carl olduğunu satış 3 sürümleri. Istediğiniz doğru bir seçim.

S: herhangi bir diğer lanuages olacak smartband (Çince versiyonu)?
A: Şimdi, Sayın Carl menüde dil bilir olacak Çin 100%, ve İngilizce belki çok (ama değil 100% emin). Diğer diller hakkında, menü 100% olacak, ama biz zaman bilmiyorum. Biliyorum, firmware her zaman güncelleme, böylece, çok dilleri smartband sadece zaman sorunu. Ayrıca, bizim forum Geekdoing her zaman çalışma firmware değiştirmek için, diğer diller smartband için parladı olabilir.

S: Ne Zaman benim sipariş gönderebilirsiniz?
Bir: mi band 4 açılacak 11th haziran, bundan sonra, xiao mi şirket başlar satmak için 14th üzerine haziran. Sayın Carl stok alacak sonra ilk kez satmak için başlar. Ve bir kez stokları gel, biz parsel göndermek için başlayacak tek tek (Daha Önce sipariş, daha önce gemi.)

S:: .....?
Bir: .....

Orijinal 2019 Yeni Xiao mi mi Band 4 Akıllı mi band 4 bilezik kalp hızı Spor 135 mAh Renk ekran bluetooth 5.0

Presale 2019 Yeni Orijinal Xiao mi mi bant 4

Dostu İpuçları/Yasal Uyarı

1. sonra sipariş, sevkiyat süresi uzatmak lütfen 25 gün, orada olacağım için birkaç gün bekleyen satış sonra Xiaomi Ilk on11st, Haziran.

2. sadece Çince ve İngilizce 100% güncellenmiş olacak, diğer 16 diller kısmen güncelleme. Senin langauge güncellenen değil henüz, birkaç gün bekleyin lütfen sabırla, ve bunun için beni suçlama etmeyiniz. Xiaomi Huawei Online Mağaza dışarı parsel göndereceğiz ilk kez aldıktan sonra biz stok.

3. biz sadece Presale Standart sürüm (Siyah), NFC sürümü gerekiyorsa, lütfen[font=Roboto, arial, sans-serif]Dikkat bu.

Fonksiyonları sızan:

Özellikleri
1, ⤳ Alarm (Uygulama içinde set olmalıdır | Erteleme Modu: 10 dakika). ⤳ Maksimum 10 Alarmları.
⤳ Maksimum 50 Olay hatırlatmalar.
2, ⤳ Alipay (Sadece anakara Çin)
3, ⤳ kamera, DND Modu (Değil 100% için emin şimdi)
4, ⤳ müzik kontrol cihazı.
5, renk Sreen: çözünürlük: 240x120 piksel.
6, MI AI Hoparlör. (Sadece Çin)
7, ⤳ altı faaliyetleri (Bisiklet, Ücretsiz eğitim, Run, Yüzmek, Koşu Bandı, Yürümek), yüzmek hakkında, değil 100% emin hala şimdi.

Mi Band 4 | Bilinen özellikleri!
Dil (Sadece Çince ve İngilizce güncellenir 100%, diğer olanlar sadece birkaç parçaları)
★Arapça.
★Çin.
★Ingilizce.
★Hollandalı.
★Fransız.
★Alman.
★Endonezya.
★Italyan.
★Japon.
★Kore.
★Lehçe.
★Portekizce.
★Ispanyolca.
★Rus.
★Tay.
★Türk.
★Ukraynaca.
★Vietnamca.

Daha fazla bilgi yakında güncellenecektir.