Banner alanı

Windscribe VPN 1 Yıl Bedava 60GB/ay

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Windscribe zaman zaman bu tanıtım kampanyasını yapıyor ve şu anda yeniden aktif. Kısaca, VPN ile engelli sitelere erişebilir, başka ülkelerin IP'leri ile çeşitli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Hizmeti kullanabilmek     sitesin n kayıt olmanız gerekmektedir.

* Eposta yazmadan, sadece kullanıcı adı ve şifre ile kayıt olursanız ücretsiz aylık 2 GB (sürekli)
* E-posta adresi ile kayıt olup hesabınızı onaylarsanız ücretsiz aylık 10 GB (sürekli)
* Hesabınızı onayladıktan sonra 50GBFREE kodunu girerseniz ücretsiz aylık 50 GB (1 yıl)
* Hesabınızı onayladıktan sonra SOS60GBS kodunu girerseniz ücretsiz aylık 60 GB (1 yıl)

Promosyon kodunu aktifleştirmek için profilinize girin ve resimde kırmızı işaretlediğim Kupon Talep Edin bölümüne kodu yazın. 60 GB promosyonu için yeni hesap açmaya gerek yok; 50 GB kullanıyor olsanız bile aynı yöntemle kodu girerek hesabınızı yükseltebilirsiniz. adresinden sisteminize uygun uygulamayı indirebilirsiniz. Masaüstü ve mobil işletim sistemlerinin yanı sıra Internet tarayıcıları için eklenti seçenekleri de mevcut. Hesabınızı birden fazla cihazınızda kullanabilirsiniz, ancak başkalarıyla paylaşmayın diye de belirtilmiş.

Şimdi gelelim en önemli noktaya; güvenlik. Öncelikle Windscribe,   merkezli bir şirket.   sayfasında özetle, yalnızca ücretsiz kullanıcılar için veri kullanım miktarının hesaplandığı, ücretli kullanıcılarda sınırlama olmadığı için herhangi bir hesaplama yapılmadığı, ücretli veya ücretsiz olmaları fark etmeksizin kullanıcıların ziyaret ettikleri sitelerin ve IP kayıtlarının tutulmadığı yazıyor. Ayrıca   da şirketin kurucusu, hiçbir kayıt tutmadıkları için Internet sağlayıcıların veya hükümetlerin talep etmeleri durumunda verecekleri herhangi bir veri olmadığını tekrardan belirtmiş. 

Ben 1 senedir kullanmaktayım, hız veya bir başka konuda herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak yine de belirtmek isterim, sadece engelli sitelere girmek için kullanın, online bankacılık gibi işlemlerden veya hesaplarınıza giriş yapmaktan mümkün olduğunca kaçının. Wikipedia'nın bile engellendiğini düşünürsek muhakkak işinize yarayacaktır.

 

Benzer konular

Üst