Banner alanı

Ücretsiz IPTV 1 Yıllık

• Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 105
  • Görüntüleme : 27K

BugategAyas

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba hocam . Davet alabilir miyim TV BOX aldım evime suan 1 YILLIK IPTV araştırıyordum siz karşıma geldiniz . Eğer ücretsiz olarak kullanabilirsem çok güzel olacak çok teşekkür ederim şimdiden

[email protected]
Ben Perform IPTV kullanıyorum ve çok memnunum. Yıllık 220 TL ücreti var fakat verdiğiniz paraya kuruşuna kadar değer.

Narkozz1310

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1 yıl boyunca ücretsiz iptv içerisinde maç kanalları belgesel kanalları film ve dizi kanalları mevcut.
Bedava iptv almak için konuya yazmalısınız. Aynı zamanda bedava iptv apk indirerek de izleyebiliyorsunuz.
Üyelik yakında davetiyeli olacakmış, şu an ücretsizken kaçırmayın.
Ücretsiz iptv uygulaması şu an bitmiştir. Tekrar açıldığında güvenli bir platform oluşturulduğunda konu altına mail adresini bırakan herkese email yolu ile gönderilecektir.
e-posta adresinizi doğru verin, doğrulama maili geliyor

Üyelikler tekrar açılmıştır
Davetiyesiz üye olabilirsiniz.

Davetiye kodu: Alan aldım yazsın
ft52s0k9kp
0e3ckzva1b

Yayın kalitesi iyi, hem telefonda hem pc de hem televizyonda izleyebiliyorum.
İnternetim 30 mbit hiç donmuyor.

Sadece bu konu üzerinden 100lerce kişiye bedava iptv hizmeti verildi. Sadece internet üzerinden değil, cep telefonu, tablet ve televizyon üzerinden de donmadan sınırsız bir şekilde yayın izleme hizmeti sunuldu.

Yeni bir yöntem buldum bu site sayesinde ücretsiz olarak spor kanallarını iptv ile izleyebileceksiniz.
Site adresi:

• Yalnız Türkiye ve Almanya'daki kullanıcılar kayıt olabilir.
  • Üyelik WhatsApp üzerinden yapılmakta ve hiç bir ek/gizli ücret bulunmamaktadır.
  • Yeni kayıt olduğunuzda ilk 7 gün tamamen ücretsiz deneme sürümü verilir.
  • 7 gün içinde ya da sonunda ödeme yapıp izlemeye devam edebilir.
  • 7 gün içinde ya da sonunda ödeme yapmazsanız hesabınız kapatılır ve hiç bir gizli ya da ek ücret alınmaz.
  • Ödeme yaptığınız anda kanallarınız tekrar açılır. Sistemimiz tamamen otomatiktir.
  • Eğer kayıt anında "davet kodu" soruluyorsa ve davet kodunuz yoksa üye olmanız mümkün değildir.
  • Üye olduğunuzda gerekli tüm bilgileriniz anında WhatsApp'ınıza gönderilir.
  • Whatsapp'ınıza bilgilerinizi tekrar almak istiyorsanız yeni kayıt olur gibi numaranızı tekrar yazıp formu gönderiniz.
  • Amacımız en uygun fiyata, yalnızca EN ÇOK izlenen kanalları sizlere sunmaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 320
Sağol diyelim