Banner alanı

Turknet Arkadaşını Getir Kampanyası 1 Ay Ücretsiz İnternet

• Konbuyu başlatan sozmen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görüntüleme : 2K

sozmen

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar herkese merhabalar, artık hemen hemen hepimiz evlerimizde internet kullanıyoruz. İnternet aboneliğimiz sırasında da en uygun fiyata en iyi internet aboneliği almak için araştırmalar yapıyoruzdur illa ki. Sizlere bu konuda Turknet arkadaşını getir kampanyasından bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuz Turknet internet aboneliğinden taahhüt yapmıyor yani bu ne demek istediğiniz zaman internet aboneliğinizi ücret ödemeden kapatabilirsiniz demek en büyük artılarından birisi bu diğeri ise gerçek AKN olmadan yani gerçek sınırsız ne kadar internet kullanırsanız kullanın hızınız hiç değişmiyor. Bu gibi büyük artıları var birde en büyük artısından da bahsetmek istiyorum sizlere bu artı ile sizlerde Turknet 1 ay ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

TurkNet Davetiye Kodu​

Evet arkadaşlar Turknet davetiye kodu ile yeni abone olacak arkadaşlar 1 ay ücretsiz internet kullanabilirler. Yani eğer Türk Telekom ve ya başka bir internet sağlayıcısı kullanıyorsanız ve Turknet'e geçiş yapacaksanız sizlere sunacağım bu davetiye kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken abonelik başlatırken aşağıda yer alan linkten ya da verdiğim davetiye kodunu kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede ilk ay faturanızı ödedikten sonra ikinci ay internet kullanımınız ücretsiz olmaktadır. Üstelik internet hızınızda konumuza göre 33 Mgbit ile 100 Mgbit arasında değişiklik gösteriyor.

*Bunu yıldız olarak geçiyorum çünkü Turknet için yapılan en büyük şikayet telefonla teknik destek olmaması. Fakat şuan hemen hemen bütün firmalar bu işi sonlandırıyor. Turknet uygulaması üzerinden istediğiniz saat hızlı bir şekilde destek talebi açıp hemen cevap alabiliyorsunuz.

Turknet arkadaşını getir kampanyası hakkında daha fazla bilgi ve faydalanmak için aşağıda yer alan linki ve davetiye kodunu kullanabilirsiniz.

Türknet 1 Ay Ücretsiz İnternet Kodu​

Davet kodu: TGC62CC55WJL

Bağlantı:

muhyatu

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar ben Muhterem Erkan ..Öğretmenim .TURKNET arkadaşını getir referans kodu lazımsa kullanabilirsiniz

faturalarım otomatik talimatla ödendiğinden kampanya koşulunda sorun yaşamazsınız .Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: TDB69GH15BYD

Bağlantı:

Davet kodum ile 1 ay ücretsiz internet kazanan Onur Cihan-Mert Büyükgenç-Eyüp Karaduman-Can Dosdoğru ve İsmail YERLİKAYA'ya binlerce teşekkürler...Hem onlar kazandı.Hem ben kazandım...Bize katılmak isteyen varsa Dvet kodumu kullanabilir.Şimdiden teşekkürler...

Davet kodu: TDB69GH15BYD

Ynsdrl

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Herkese merhaba. Ben Yunus Dereli , memurum ve otomatik ödeme talimatı verdiğim için sorunsuz şekilde türknet arkadaşını getir kampanyasından 1 ay bedava internet almak için benim kodumu kullanabilirsiniz. Son derece uygun fiyatla 35/100 mbps arasında hız alırsınız. Piyasadaki en kaliteli internet sağlayıcısı bana göre türknet'tir( 4 farklı firma internetini daha önce kullandığım için söylüyorum).

Kampanya kullanımı için türknet müşteri hizmetlerine aşağıdaki kodu vermeniz veya linke tıklayarak kayıt olmanız yeterlidir.

1 ay bedava almak için Davet kodu : AVS31LO47EMY

Davet linki :

Müşteri hizmetleri numarası ; 0850 288 80 80

Espoir

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhba

Son düzenleme:

Tnetdavet

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyorum. Sınırsız, maksimum hızlı internet var hizmetin içinde. Ayda 99,90 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar:

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: KJH12NW72FUB

Bağlantı:

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.