3 ARKADAŞINI CEBTETEBLİ YAP MİGROSTA ALT LİMİTSİZ 100TL`LİK ALT LİMİTİSİZ KUPON KAZAN

 • Konbuyu başlatan iso227
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 0
 • Görüntüleme : 717

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,325
Tepkime puanı
21
Puanları
38
Yaş
25
Konum
45 | Manisa
[font=bnpp_sansregular]3 arkadaşını CEPTETEB’li yap, 100 TL değerinde Migros S[font=bnpp_sansregular]anal Market hediye kodunu al!


[font=open_sanssemibold]CEPTETEB İnternet Şubesi veya Mobil Uygulaması’ndan alacağın sana özel davet kodunla 3 arkadaşını CEPTETEB’li yap, 100 TL değerinde Migros Sanal Market hediye kodunu al.

[font=Arial, sans-serif][font=bnpp_sanslight][font=bnpp_sansregular]CEPTETEB'e Davet

 • [font=bnpp_sansregular]Davet Kodunu Al
  [font=bnpp_sanslight]CEPTETEB İnternet Şubesi'ndeki veya CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndaki kampanya sayfasından sana özel [font=bnpp_sansregular]<davet kodunu>[font=bnpp_sanslight]kodunu al.

  [*]
  [font=bnpp_sansregular]Kodu Arkadaşlarınla Paylaş
  [font=bnpp_sanslight]Aldığın davet kodunu hemen arkadaşlarınla paylaş, ne kadar çok kişiye gönderirsen o kadar hızlı hediye çekini al.

  [*]
  [font=bnpp_sansregular]Arkadaşın kodunu girmeyi unutmasın
  [font=bnpp_sanslight]Arkadaşların da davet kodunu mutlaka CEPTETEB Başvurusu yaparken formun ilk adımındaki [font=bnpp_sansregular]<davet kodun>[font=bnpp_sanslight] alanına girsin.

  [*]
  [font=bnpp_sansregular]Hediyen Cebine Gelsin!
  [font=bnpp_sanslight]Davet ettiğin arkadaşlarından en az 3 tanesi CEPTETEB'li olup hesapları açtıktan sonra 100 TL değerindeki hediye kodun cebine SMS ile gelsin.


[font=Arial, sans-serif][font=bnpp_sanslight][font=bnpp_sansregular]Kampanya Detayları

 • [font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Hediye çeki almaya hak kazanmak için en az 3 arkadaşını daha, kendi davet kodunla CEPTETEB’ li yapman gerekmektedir.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Davet kodunu CEPTETEB İnternet Şube'si veya CEPTETEB Mobil Uygulaması'na giriş yaparak kampanyalar sayfasından alabilirsin.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan almış olduğun davet kodunu, CEPTETEB’li yapmak istediğin arkadaşlarınla paylaştıktan sonra, davet kodunu paylaştığın kişilerin başvuru formunu doldururken ilk adımdaki “davet kodu “alanına bu kodu girmeleri gerekmektedir.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Davet kodunla başvuru formu dolduranların belirtmiş olduğu adrese gidilip hesap kartı teslim edilip hesabı açıldığında arkadaşın CEPTETEB’li olacaktır.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Her edinimde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. En az 3 edinim tamamlandığında da sana Migros Sanal Market’te geçerli olan 100TL değerindeki hediye kodun SMS olarak göndereceğiz.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]İndirim kodunu kullanabilmek için Migros Sanal Market   ya da mobil uygulaması üzerinden kullanıcı girişi yapman gerekiyor.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Hediye çekin, alışverişinde 100 TL indirim sağlar. İndirimden faydalanabilmek için minimum 100 TL tutarında alışveriş sepeti oluşturulması gereklidir. Örneğin 105 TL’lik bir alışveriş sepeti oluşturup hediye kodunu kullandığında 100TL’si hediye kodundan karşılanacak, 5TL’si ise seçtiğin ödeme yöntemiyle senden tahsil edilecek.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına indirim kodu girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirmeyi unutma. Aksi takdirde indirim kodu geçerli olmayacak :(
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Edinim sonrası bilgi SMS gönderimleri bir güne kadar gecikmeli olabilir.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Hediye çekinin son kullanım tarihi [font=bnpp_sansregular]31 Temmuz 2019 23:59’dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodu geçersiz olacak ve bir daha kullanılamayacaktır.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Migros Sanal Market Hediye Çeki hakkında detaylı bilgi için 444 10 44 no.’lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsin.
  [*][font=bnpp_sanslight][font=open_sanslight]Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) ve TEB kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Üst